bugün

ateist avratların namus anlayışı ile neredeyse birebir örtüşen namus anlayışıdır.

patlak olma olasılığı bir hayli yüksek (%98,3 ile %99,7 arasında değişir bu oran), üst tarafı derin dekolte, alt tarafı bir kaç cm i aşmayan mini bir etek, bolca makyaj. kendileri genellikle bu fotoğraflarını facebook sayfalarında da paylaşacak kadar seviyesizdir. hemen hemen hepsi aynı siyasi pariye sırf bu eğlenceleri bitmesin, körelmesin, daha da amerikanvari şekilde yaşasın diye oy atarlar.

alkol içen bir kızın nefsine yenik düşmesi, vermesi kaçınılmazdır. bu kaçınılmaz son ile birlikte yep yeni kucaklara yelken açarlar pardon yep yeni bir hayata yelken açarlar. içki & seks ikilisi tıpki andy cole & dwight yorke ikilisi gibidir, birbirlerinden ayrılamaz.

bir de bu karıya nikah kıyanlar vardır ki alnı karışlanasıdır.
sen bu bara giremezsin dostum damın yok git köyüne yaylan seni bekliyor otlan biraz.
bara giden erkeklerin namus anlayışı ile denktir.
Yazar bu entrysinde kadin yerine avrat kelimesini kullanmayi tercih etmis, ve ne yazik ki bu durum bile yazarin dagarciginin saglam bir gostergesi olmus.

Bara giden bayanlarin namus anlayisini bilebilmek için turkiye istatistik kurumundan saglam bir anket gerekir.
Bu entryi giren yazarimiz ne tarz barlara gidiyor ki bu tarz bi avrat tanimina giriyor, gunumuzde bahsetmis oldugu avrat profili pavyonlarda gecerlidir.

Ayrica bara gitmek namus anlayisini cevreleyen bir etken olamaz, bu entryi giren yazarimizn acil olarak kisisel gelisim kurslarina katilmasi, babadan kalma at gozluklerini de rafa kaldirmasi lazim.
kimseyi ilgilendirmeyen namus anlayışıdır.*
(bkz: eşek anırması)
-güzel bayan size bir içki ısmarlaya bilirmiyim?
+ben senin bildiğin kızlardan değilim sen beni sermayemi sandın ahlaksız gibi.
(bkz: barı kerhane sanmak)
benim dinim kimi ilgilendirir hatta kime verirsem(iğrenç bir kelime ama napalım)veririm. istersem bu gece gider orospu olurum zorunuza mı gider? yo gitmez çünkü sizin gibiler genelde gelip yatıcak sevgili bulamadığından dertlenir. *

ayrıca patlak diyenin kafası(!) patlar inşallah.
içki içmek için bara değil de mc donalds a mı gitsin? diye sormak lazım. bu durumla namusu, dini bağdaştırmak yanlıştır. erkekler namustan, bekaretten bahsetmeden önce kız kardeşini düşünsün sonra bi adım öne çıksın.