(bkz: gothic haber spikeri)

http://www.banu24.esmartw...s/db_images/db_banum1.jpg
eksi sözlükte hakkında çıkan asparagas ölüm haberine eski partneri mirgün cabas'ın yorumu ''dün ekşisözlükte biri banu güven öldü yaygarası yapmış. aşırı mastürbasyon körlüğe değil aptallığa yol açıyor galiba. '' olmuştur.
hakkinda yazilanlari gordukce, dur bakim bir daha, belki bende sorun diyerek, televizyona bakip, bakip anlayamadigim bir guzelligin sahibi. boyle azcicik, duz saclari var fena halde komur karasina boyadigi. sonra yuzunde hicbir renk yok, sanki az beslenmis kimsesiz kiz cocugu gibi solgun, yazik. canli yayindaki konuklarina sordugu sorulara ve sorus bicimine bakiyorum belki cok entellektuel biri diye o da degil. valla bilemedim ben, var bir sihri de ne?
az önce canlı yayında hikmet samit türk'e sorduğu "hayata dönüş operasyonundan ötürü vicdanınız rahat mı" sorusuyla gönlümü tekrar fetheden güzel insan. bu soruya cevap veremeyen, kıvıran eski bakana olan siniri gözlerden kaçmamıştır.
yanlış ata oynayarak türkiye kariyerini bitirmiştir.
43 yaşında olduğunu duyunca sükut-u hayal'e uğradığım, ingilizce aksanlı yumuşak bir türkçe kullanan, balderesi tadında spiker.

evliymiş zati. al sana başka bir hayal kırıklığı.

benim ki de laf mı şimdi. bekar olsa sanki benimle evlenecekti.

bir anda hayal kırıklığım bitti.
eskiden aklı başında ve güzel bir kadındı. kendisini dinlemeye ve güzel yüzünü görmeye doyamazdık. ama ne olduysa son yıllarda kendini bozdu. hatta bozmakla kalsa yine iyiydi. gitti pkklılarla dost olmaya çalıştı. keşke böyle salaklıklar yapmasaydı. yazık etti kendine.
kürtperest kişilik bozukluğuna yakalanmış loser gazeteci.
son zamanlarda "ben aptal güzel değilim lan haberi sapına kadar bilgi birikimimle sunarım" mesajını vermek için fazla kasmaya başlamış spiker. tamam anladık cidden de baya birikimlisin ablam da o kaşları çatmaları , "fatsa'da çilek yetiştiriciliğinin sıkıntıları" haberini sunarken bile kıyamet saatini haber verecekmiş gibi tonlama yapmaları bi bırak istersen. aptal olmadığını çoktan anladık biz rahat ol biraz.
asla anlayamadigim bir guzellige sahip spiker. hakkinda yazilan cizilen, aman da ne guzel bagyan, nasil da hos, biz onun icin oluruz gebeririz yollu seyleri gordukce estetik duygumu sorgulamama neden oluyor. hayir algilarim da kuvvetlidir aslinda, estetik duygum da, ammavelakin asla cozemiyorum baskalarinin ulastigi o boyyukkk sırrını!

edit; yazmayi unutmusum ilave. simdi ben bu entrynin en fazla eksi oy alacak entrylerimden biri oldugunu biliyorum ama yazdim iste. fikrim azinlikta diye, korkacak degilim ya dedim neneme. nenem de, yok valla kizim bir numarasi, sıskanin biri, benzi de soluk dedi...
bazen anlaşılmaz şekilde itici gelmesine rağmen coğu zaman sempatik gelen ntv spikeri.
dubai'deki otel açılışı haberini verirken ısrarla inşeat diyen spiker. bir inşaat mühendisi olarak bu konuda kendisini kınıyorum ve kendisine laflar hazırladım. dilerse hazırladığım bu lafları mum ışığında yiyeceğimiz nezih bir akşam yemeğinde tartışabiliriz.
pkk lıdır.
bilgi sahibi, konulara çok hakim, kendine güvenen, zeki ve akıllı ntv spikeri.

aynı zamanda hiç bir haberi doğru dürüst dinleyememenin tek sorumlusu. gerçek olmadığı umularak yaşanır.
nevruz kutlamalarını erkene çekip, ortalığı karıştırmak isteyenlere destek verip, "newroz ateşi ne zaman isterse o zaman yanar" şeklinde tweet atmış televizyoncu. sanırım bu kadın solcu olmayı, her gösteriye destek vermek sanıyor. adamlar ortalığı yaktı, taş atıyor, camları kırıyor, milletin evine zarar veriyor. bu saftirik de onu savunuyor. yazık yazık!

https://twitter.com/#!/banuguven