bugün

dış sesinin rakipleri elbisesini beğenecek mi, yoksa beğenmeyecek mi? diye saçma sapan bir cümle kurduğu yarışmamsı.
(bkz: narsist mode on)

edit: bu yarışmaymış yahu !
şuan yarışan hatun basitliğiyle göz dolduruyor.
yarışan kadın allahım bir türlü portföy diyemedi ya, yaşamak istemiyorum, diyemiyorsan deme yani. bortföy, potrfoy, pörtfoy..
katılan hanımların yatak odaları ve gardropları hakkında yakinen alakadar olan yarışma. hakikaten ibretlik.
an itibarıyla berbat türkçesiyle biri yarışıyor. konuşmasıyla itici mi itici bir tip.

eşortman
albise
bakacaz
tarafındaaki *
yarışmacıların havalandığı, kendilerini birşey zannettiği program.
yeşil elbise giyen yarışmacı 'evet yeşillendim' diyerek koparmıştır.
kadınların kendini arkadaşlarına ve tüm türkiye deki kadınlara beğendirme çabasıdır. (kıyafet yarışmasıdır).
giydir beni giydireyim seni sistemine dayanan yarışmamsı.
ağlatana kadar güldürmüştür efendim nedeni yarışmada herkes havuz başında düğüne gidecek şeklinde giyinecektir.kadınlar giyiniyor falan para veriyorlar*ellerine sonra kuaför falan dört saat sonra diğer yarışmacılar eleştiriyor buraya kadar normal en son cengiz abazaoğlu yarışmacıyı eleştiriyor ama nasıl bir eleştirme sanki adam konuşurken dans ediyor televizyondan atlayıp yanınıza gelecek gibi izlemenizi gülmenizi tavsiye ederim.
Kanal d de yayınlanan moda programı.
önceden paranın dibine vururlarken, şimdi artı3 puanı alma çabasında olan indirim indirim diye koşan hanımefendilerin katıldığı yarışma programı.
dünyanın en büyük yalanıdır.. öyle bir insan evladı daha dünyaya gelmemiştir.. siz siz olun tv de gördüğünüz her şeye inanmayın.. *
ilginç bir ritüeli barındıran yarışma. Şimdi en sonunda kadınlar ortadaki kadına puan veriyor. Arkasına gidip ekrana yazıyor gibi yapıyorlar. Sonra gelip yerine oturuyorlar. Ortadaki puanlanan kadınla puanlayan birbirine bakıyor. Tebessüm ediyor ama öyle bir tebessüm ki, hani birine çok kızdığınız halde tebessüm etmek zorunda kalıp bir taraftan da içinizden "senin ağzına sıçayım" falan dersiniz ya aynı öyle. 50 puan üzerinden 20'yi geçen yok ama adı moda programı. bir de enteresan tipler.
şu an yarışmakta olan kadının ikide bir yes, yes, okey, how much is that gibi ingilizce sözcüklerle ingilizce bildiğini kanıtlama çabasına girmiş olduğu program.
hemcinslerimizden utanma sebebi olabilecek program.
an itibariyle ev hanımı modunda bir yandan kekimin pişmesini beklerken bir yandan izlediğim yarışma programı.

ayağımda rugan ayakabılaar, bi yürüdüm titredi yollaar!
Cengiz abazoglunun sundugu eglenceli ama ici bos yarisma.
bu yarışmaya katılan kızların hepsimi deli oluyor yoksa bu programa katılan mı deliriyor anlayamadıgım tv programı.
Bugün izlediğim bölümde merve adlı yarışmacıya bittiğimdir. Eğer doğruysa ki, bu karı 21 yaşında son model arabaya binmekte ve sevgilisi tarafından on kusur milyarlık bir elbise hediye edilmiştir. Ben ilk ve tek izlediğimde dahi buna rastlıyorsam, bu nedir, bu ne görgüsüzlüktür Allahim.
Bu günkü bölümde merve isimli ruh hastası bir yarışmacıya ev sahipliği yapmıştır. Kız aşırı şımarık ve sürekli çok güzelim diye sayıklıyor.

Edit: Merve kızımız bastı eksiyi.
komedi programıdır. zaplerken denk geldim. an itibariyle kızın teki ; renkli uçuşan elbiseniz var mı ? diyor. amk koptum ya.
Aslında hiçbir bokun yakışmadığı mongolların bir araya gelip, kendilerini rezil ettiği program.
erkeklerin ''türk kızı rerererö'' şikayetlerini haklı çıkaracak kadar salak, boş, beleş insanların yarıştığı ''yarışma''. moda programı falan değildir. çünkü kendi bilgileriyle ahkam kesen 3-5 tane kız var ve işi profesyonel olarak bilmedikleri çok kesin. ne zaman denk gelsem hemcinslerimden utanmamı sağlıyor. birbirlerinin yüzlerine karşı gülüp, iltifat edip sonra arkalarından konuşan tiksindirici kız sayısı gerçekten çok fazla. birbirlerine laf sokmaları, sürekli ben güzelim tavırları inanılmaz iğrenç.

cengiz abazoğlu'nun görüşlerine değer veriyorsanız arada izleyebilirsiniz. fakat onun da adil ışık için tasarladığı uzun narçiçeği rengi elbisesi gerçekten kötü, olmamış. bızımla diğilsin. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar