bugün

atarlı ergen.
(#19766062) Son 20 entryisinin 7 8 tanesi (%40 neredeyse) Fenerbahçe'yle ilgili olup "onları kaale almıyoruz ehe" diye kendi kendini avutan yazar.

Kaale almak ne demek; bilinçaltında Fenerbahçe ve Fenerbahçelilerle aşk yaşıyor da haberi yok.

nickini (bkz: bamya ve XL fenerbahçelilerinki aşkı) olarak değiştirmesini tavsiye ediyorum.*
yaşımı merak eden yazar şahıs.

özel mesaj ile taciz ediyorum kendisini.
güzel yazan bir yazar. iyi yazmalar dilerim.
eger gs li ise kanitlasin arkadas ben inanmiyorum, hemen ama bizim uefa kupamiz var derse inanirim ama tabi.
saçma entryler giren yazar. (#19783487) gibi.
çok bilgili ve görgülü bir yazar. tartışmayı bilen bir yazar.
sağlam, adam gibi adam yazar.
(bkz: #20128599)

kendisinin bu entrysini siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüne ekran görüntüsüyle birlikte ihbar ettiğim kişi. trollsünüz ama hakaret etmeye başladığınızda orada durdururlar.

görsel
Dogu perincek özentisi.ulusalcı.
ne kadar zorunuza gitse kabullenemeseniz onun resmini dahi görmeye dayanamasanız kaçacak delik arasanız dahi bu ülkenin sahibi mustafa kemal atatürk'tür. değiştiremeyeceksiniz ! bu millet sizin gibi vatan hainlerini çok gördü zamanla hepinize geçmişte olduğu gibi ne yapacağını bilir. (#20879112)

çok zeki çok. hıamına!! kendileri sütten çıkmış ak kaşık sanki bide gelmiş konuşuyor. sizin de ne olduğunuzu biliyoruz merak etmeyin.
o değil de harbi bir gerçek Galatasaraylı çıksın da sus desin şuna amk. harbi değişik adam(?). yani Fenerbahçelilerin cümlesine küfür edince kendini taraftar sanıyor sanırım. valla yazık.
Klasik bi gassarayli. Bi bitmediniz amk.
o kadar büyük bir acizlik içerisindeki işine gelmeyen cincon entrilerimi, işi gücü yok teker teker modlara ispikliyor. anladamadığım da moderasyondan biri bunun kayınçosu falan heralde entrim sözlük formatına aykırı olmadığı halde siliyorlar. hayır bu ne kuyruk acısı arkadaş. nasıl bir hazımsızlık sorunu.

gerçi 1000 entrimde silinse ben göreceğimi gördüm. danimarkadan vuruş sesleri ta buraya kadar duyuldu ya tamam.

edit: bunu da silerler şimdi. bende işime gelmeyen her entriyi şikayet ederim nasıl olsa çok saygı değer objektif(!) moderasyonumuz var.

edit2: aaa vuruş dedim tu kaka küfürbaz nasyonal sosyalist.
(#21849174) şahsıma hakaretleri yüzünden 2.kez çaylak olan yazarın son çırpınışları.
uludağ sözlük moderasyonunda kayınçom felan olsa ilk seni sildiririm bu sözlüğe zarar veriyorsun çünkü.
an itibariyle gururlu armamızı* avatarına koyan yazar.
(#22206264) gururlu armamız bu ortama geldiğinden beri avatarında olan yazar.
arma sevdalısıyız gurur duyuyoruz. beni onore eden bihabergecenyillar adlı yazara teşekkür ediyorum.
Sonra jinekolojiye gitmek gerektirir.