bugün

islamcıların çok güzel ahlaklı olduklarını tekrarlayan olay. onunla yetinmeyip tekme filan da atmış mı acaba ?

http://www.hurriyet.com.t...006&_sgm_action=click
(bkz: yobazların ahlakı)
Memleketimden utanmama vesile olmuştur. Ne yazık ki var böyle ruh hastaları. Allah çıkarıyor işte içinde pislik taşıyan insanları günyüzüne.
işte böyle kanı bozuk orospu çocukları yüzünden millet anasının bacısının eşinin sevgilisinin dışarı çıkmasına karşı oluyor, sonra suçlu biz oluyoruz. kısıtlıyor oluyoruz. nasıl karşı olmayalım ki ülkede böyle kansız ırz düşmanları varken?

tanım da yapalım. hapishanede her gün tecavüze uğrayacak olan götveren bir ibnedir.
Benim hala anlayamadığım olay, bir erkek nasıl 5 yaşındaki bir kızdan tahrik olabiliyor ? Bu konuda harbisen bir şeyler yapılması lazım artık. Yeniler düzelsin bari.
Kutsal bir "mesleği" kötüye kullanan insan müsveddesi.
Burada en büyük suç devletindir,
Diyanet işlerinin devlete bağlı olması, görevlilerinin devlet memuru statüsünde olması, imamlık müessesesinin bir meslek haline gelmesine neden olmuştur, insanlar imamlığı memuriyet ve tabiiki maaş ve emeklilik için seçiyor, bu insanlarda ne kadar maneviyat olabilir ki? Bakın hristiyanlığa, dünyevi işleri bıraktım diyerek papaz oluyorlar, diyanet işleri özerkleştirilmeden ve insanlar gerçekten manevi değerler için imam olmayı seçmeye başlamadan bu haberler bitmez,
Polis, doktor, öğretmen ve din adamları halka örnek olması gereken insanlardır, bunların yaptıklarının cezaları elbette diğer suçlulardan fazla olmalıdır, hiç mi ateist tecavüzcü yok, hiç mi hırsız özel güvenlik yok gibi söylemler bu insanların suçunu hafifletmez, mazeret olamaz.
akp li ise beraat haberlerini yakın zamanda göreceğimiz şahıstır.
Ben bu cumleden rahatsiz oluyorken birileri imam olarak bu şerefsizce şeyi yapmis. Allah belasini versin onun.
bu mahlukları anneleri doğurmamış sıçmış resmen. bitmiyor ardı arkası kesilmiyor amk evlatlarının.
Köyün kadrolu imamı Bayram tatilinde izne çıkınca, Bu süre içinde imamsız kalırlarsa mazallah dinden çıkacaklarından korkan köy halkının geçici olarak tuttuğu imamdır.
imam da kendisinden beklenen hizmeti vermiş.
Keşke pedofil bir sapık olacağına orta yaşlı köy erkeklerinden hoşlanan biri olsaymış da kendisini kiralayanları gibseymiş. Herkes hakettiğini bulurdu. Masum çocuğun hayatı kararmamış olurdu böylece.