bugün

doğacak çocuk akrep olabilir ya da aslan da olabilir bunu kimse bilemez benim çocuğum başak olsun deyip sezeryan yaptıracaksanız en ideali başaktır ama yok şansımıza bahtımıza ne çıkarsa derseniz akrep de çıkar sonra döner sizi sokar besle kargayı versin dalgayı misalibu doğacak çocuk kesinlikle ikizler burcu ile terazinin çocuğuyla beşik kertmesi yapılıp evlendirilmelidir aksi halde bütün servetinizi kumarda yer. (bkz: aha buraya yazıyom)
milyonlarca çift arasında yaşanabilecek ilişkidir. abartılacak tarafı yoktur. usta bir ayarlamayla da çocuğa istenen burç verilebilir.
balık kadınının bir ihtimal aldatacağı ilişkidir.
balık burcu kadınının sıkılacağı ilişkidir...
Balık burcunun hainlik edip sonrasında pişman olacağı ilişkidir.
valla bir yay erkeği olarak söylemek isterim ki sıkılgan insanlarızdır, maymun iştahlıyızdır ve özgürlüğümüze asla zeval gelsin istemeyiz.

bu her kadın burcu için geçerli.

kadınlar yay'ları rahat bırakmalılar bir defa. şahsen ben bir yay olarak ne cep telefonu karıştırma, ne facebook şifresi isteme gibi gerzeklikleri asla tasvip etmiyorum, burçdaşlarımında edeceğini sanmıyorum.

ama farkına vardığımızda yayımıza gererek fırlatmayıda biliriz.
cinsiyet ayrımına pek de lüzum yok. balığın duygusallığını bir yay anlayamaz. olmaz diye bir şey yok, olur da ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelir.
biri su grubu biri ateş.

bir de buradan yakınız;
(bkz: akrep burcu erkeği yay burcu kadını ilişkisi)
Yay' ın herşeyi mahvedeceği ilişkidir. tutarsız yay belirsizlikten nefret eden balıkla yapamaz. balığın aklında bir şüphe bırakır.
Gotum gibi iliskidir. Balik kadinina boga iyidir boğa.
balık kadınının takıntılı hali yay erkeğini yorar, yay erkeğinin sorumsuz, belirsiz halleri de balık kadınını yorar. oluru yoktur.

1 yıl sonra gelen edit: balık burcuyum ve galiba yay erkeği ile evleniyorum. ulu lokma ye ulu söz söyleme diye boşuna dememişler..
Kobay olabileceğim ilişkidir.