bugün

Annenize söyleyin bulsun istediğiniz gibi birini ne beyin yakiyorsunuz burda herkesin düşüncesi farklı herkes kendine göre hakli olduğunu düşünür.
ne yani yalan mı söyledim ? cahilsin işte. 100 yıl ileride yaşıyorsun aslan.
Kimseyle sevişmemiş hanım bir kızla evlenmek istemek cahillikse, ben cahilim.
cahil olmadığını anlatmak için, sevdikleri insan ile bakire olmadığı halde evlenen kişileri godoş olarak tanımlayan yazar beyanıdır. ayrıca mide kaldırmaması ne lan? yiyecek misin?
Bir kızı sevmeden önce "dur bakire olup olmadığını bir öğreneyim ona göre severim" mi diyorsun? Hadi sevdin birini, bakire değil, bunun için sevdiğin kadını mı bırakacaksın?

Büyük konuşmak istemiyorum, bilmiyorum bu yüzden ama bir erkek olarak önce kendimi sorguluyorum. Ben seviştim mi? Evet. O zaman nasıl bir kadını bekaret yüzünden terk edebilme hakkına sahip olabilirim ki?
(bkz: her sevgilim versin ama karım bakire olsun) zihniyetli yazarın açtığı başlık.
Bu bir tercihtir neden cahil yaftası yediğini anlamış değilim.şunu da söylemeden edemeyeceğim artık batının ensest ve kimin eli kimin cebinde toplum yapısına git gide özenen ve uygulayan insanlar var.eşinizin bakire olmaması sizin düşünceli, anlayışlı birey olduğunuzu göstermez.