bugün

Düpedüz midesizliktir, buna kılıf arayacak şimdi bir kaç modernizm olgusunu belirleyen bir kaç midesiz. Yok yobaz yok geri kafalı yok öyle Yok böyle bik bik bik. Düşünsene bu kadınla evleneceksin ilerleyen zamanlarda çoluk çocuk sahibi olacaksın Kızın annesini örnek alacak ve eşiniz Ona nasihatlar verecek. Kızım istediğinle düzüşebilirsin Problem değil salağın birini bulup evlenirsin ben Senin yaşındayken kimlerle düşüp kalktım bir bilsen diye safsatalar benimsetecek. Hepsini geçtim hadi ulan evlilik kutsal bir müesse diyenler evleneceği kadınla ilkleri yaşamak ister fakat evlenilen Kadın ne ilkler yaşamıştır.
bakir olmayan erkektir. midesiz değil normaldir. ayrıca evlendikten sonra olan aldatma olaylarının %90 ı da evlenmeden önce sevgilisi dahi olmayan kadınlarla evlenen veya aynı şekilde erkeklerle evlenen çiftlerde oluyor. böyle bunları kınayan insanların aldatılacağı günü merakla bekliyoruz.
yine diycem herkes kız sikmek istiyo ama evleneceği kızında bakire olmasını istiyo ikisi ni aynı anda isteyen harbi maldır.
kucaktan kucağa gezip, götten veren biriyle evlenenden daha midesiz değildir.
senin anan bakireymiş ama baban midesizmiş böyle kadından çıkan çocuk ancak bu kadar mal olabilir sana söylüyorum başlık sahibi.
öncelikle yazacaklarım için hanım arkadaşlardan özür diliyorum. ancak bu lalelerin anlaması için bu dili kullanmak zorundayım.

aşağıdaki yazı + 15 içeriyor olabilir evvelden söylemesi.

arkadaşlar sanırım 1 yıl kadar önceydi. bir arkadaş doğum gününde tanıştığım bir kızla gece evime gittik. vahşi bir ön sevişmeden sonra saxo da oldukça expert olan bu kızımız beni arkadan içeri almak istedi. tabi anal sex çoğu erkeğin hayalidir ve hemen hemen hiçbirimiz buna hayır demeyiz. velhasıl kelam bu kızımızı doggy ve birkaç başka pozisyonda yaklaşık 40 dakika arkadan siktim. hem de kız hiç acıyooo falan yapmadı yani.

neden mi anlattım bunu? hemen söyleyeyim. sonra 2. postada vajinadan sikmek istediğimi söyledim, hayır! dedi. neden dedim, ben onu evleneceğim adama saklıyorum dedi.

kıssadan hisse. yani namus bacak arasındadır diyen arkadaşların evleneceği kadın %99.9 böyle olacaktır.

eyyorlamam bu kadar
saygılar ve sevgiler
kimi için sorundur kimi için değildir. midesizlikle alakası yok. ve böyle düşünmene rağmen bakir değilsen bi kere de kendini sik.
bakın bunu dert eden erkekler kimler. bu haysiyetsiz erkekler genelde kadınlara kötü davranan, her haltı yiyen, aileden muhafazakar tiplerdir. der ki ulan ben kadınlara neler yapıyorum o zaman bütün kadınlar böyledir demek ki der ve kendine yediremez.

böyle karaktersiz erkekler işte bunlar. tabi kadın kısmıda suçlu. böyle geri kafalı düşünen ışid karakterli erkeklerle birlikte oluyorlar.