bugün

baki mercimek yerine sahaya bir kilo mercimek koysan daha faydalı olur dediğim futbolcudur.
ingiliz ajanı. net.
cm tarafından daha türkiye'ye gelmeden keşfedilmiş futbolcu. ajax altyapısından yetişip ingiltere'de sunderland'a transfer olmuştur. oradan da gençler birliği'ne oradan da beşiktaş'a transfer olmuştur.

savunma özellikleri iyi bir oyuncudur.
beşiktaşlılar'ı sinir krizlerine sokan futbolcu. artık yaptığı hatalar normal karşılandığından, yaptığı doğru pasları konuşur olduk.
bobo'nun saçlarını kestirmesiyle, bazen bobo'yu o sanıp, "baki de işe yaradı" diye sevinmiyoruz da değil hani.
yıllarca beşiktaş'ta nasıl top oynadığının sırrı çözülememiştir. evet.
ultimate kazma.
ulumini sazma. evet.
fenerbahçe ve galatasaray tarihinin en faydalı oyuncularından biri.
hakkinda 200 kusur entry girildigine gore tassak konusu bir insandir bu adam haci.
ad soyadı kendisi gibi olmayan karizma topçu.
an itibariyle bugsaşspor'da oynamaktadır.
beşiktaş tarihinin gelmiş geçmiş en dandik futbolcularından biridir.
gaziosmanpaşaspor kulübü takımında oynamaktadır.

https://twitter.com/Baki_...status/375967057579622401

zamanında beşiktaş takımında oynamıştır. berbatov karşısında paspasa dönmüştür tabiri caizse.
Daha kelmi furbolcusu.
Unutmayacagiz unutturmayacagiz.

Ustun top teknigine sahip futbol adamidir.
Eski dünya yıldızlarının sol tarafta anıldığı bu saate ismini zikretmeden geçemediğim süper yeteneklere sahip yıldız oyuncu .
En son bugsaşspor'da oynuyordu.
bileklerine hakim ve aynı zaman da çok seri bir futbolcu. bir geyiker olarak futbol sonrası hayatında başarılar diliyoruz...
kaç yıl geçti hala sövüyorum ulan kramponunu silktiğim seni ajax altyapısına sokup futbol olmana vesile olan insanın ben taa..
futboldan para kazanmış kişi. daha fazla söze gerek yok. evet.
beddua niyetine olan topçu.
An itibariyle karsiyakamizin yeni teknik direktoru olan sempatik eski futbolcudur.Basarilar diliyorum.
7 dil biliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
gene 2006-2007 falan hazırlık maçı bakinin beşiktaşa gelişinin 2. yılı ne bok olduğunu belli ettiği zamanlar.hazırlık maçı hiç unutmuyorum kanald de maç baki peş peşe 3 kişiyi çalımladı ama allah'ım messi adam çalımlarken o kadar zevk almıyorum. neyse indi çizgiye orta açtı nereye gitti biliyor musunuz ?

adamın çizgiden açtığı orta bizim sahadan taça çıktı. dedim ızdırabı silkim ve televizyonu kırmamak için kapattım.
hakkını vermek lazım top ayağına yakışıyordu. keşke ona bir bölme ayırsalardı da orada oynasaydı topla.