bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bajaj genel olarak japon pahalı avrupalıya zaten hiç yaklasilmiyor cinli alip parçalarını yoldan toplamak istemiyorum diyen yeni motora merak salmış kişi için biçilmiş kaftan olan motorlar üreten firma.
    geçen yaz aldığım ilk motorum pulsar as 150den çok memnunum. tas gibi motor. o ccye göre çok iyi bir torku var. ben aldığımda motor 3400 kmdeydi 5000km bakımında yağı da değiştikten sonra top speed 135-138 arasında değişiyor. seriligi atikligi mükemmel gerçekten.
    sele yüksekliği benim gibi uzun boyluysaniz arti bir özellik. tasarımi ybr, cbf, tvs diğer düşük cc başlangıç motorları ile karşılaşacak olursam hepsinden cok daha estetik bir tasarımı var. kebapçı motoruna binmiyorsunuz etrafınızda arkadaşlarınız 'ooo motorun çok güzelmiş abi ya' diye tepkiler veriyorlar.

tek eksi yönü bu motora bu serilik aslında fazla. dolayısıyla cok aşırı zorlayip sıkıştırırsanız tıpkı ns 150 gibi 8-10 000 kmde krankı elinize alabilirsiniz. (bu durum kullanıcıya bağlı henüz benim başıma gelmedi)
    Bir de soğukta çalışmıyor. Ekranı zaten saymıyorum soğukta ekran kapalı gidiyorsunuz.

özetle aldım memnun kaldım. tavsiye ediyorum.
    3 ... eduardo elric