bugün

ilginç gibi görünse de bu şekilde bir durumun gerçekleştiğini gösteren bir fotoğraf ortalıkta dolanmakta an itibarıyla. bu işlerden pek anlamam ama bence photoshop!

aksi gerçekten eğreti durur. lakin, olayın aslı astarı anlaşılmadan yorum yapmakta sanırım hata! photoshop gibi uygulamalardan anlayan arkadaşların illa ki yorumu olacak, bir fikir yürütecekler.

buyrun o fotoğrafı ekliyorum. sizce gerçek mi değil mi?

görsel
ben hep diyorum bu adamda kafa yok.

kur partini en az %30 oy garanti..
Akıllara Fotoşop üstadı fetöcüleri getirmiş fotoğraf.
misvak dergisi bu kemalist çomarlar da nasıl hazımsızlık yaptıysa artık gireni bir türlü çıkaramıyor, hazmedemiyorlar çomarlar!

ilk tanımımızda, "ortalıkta böyle bir foto dolanıyor" diyerek belirtmemize rağmen "misvak, misvak" diyerek götlerini tutmuş bir halde yana yakıla havlıyorlar.

tekrar ediyorum sevgili çomarcanlar, "ortalıkta böyle bir foto dolanıyor, kaynağı falan belli değil."

https://www.trendsmap.com...tweet/1193607652045180928
fotoşop değilse büyük rezalettir, vasfı ne bu adamın da askerler selam duruyor?
bu fotoğraf için bir kaynağa gerek yok! ortalıkta dolanıyor. üstte zaten tanımımda belirttim, ayrıca bu olayın gerçek olduğunu iddia etmek gibi bir durumda söz konusu değil!

yazdıklarımı götünüzle okumadıysanız anlarsınız, gerçi gözünüzle de okusanız sonuçta kemalistsiniz siz, normal insan değil! tekrar ediyorum, bu fotoğraf için bir kaynağa gerek yok!

ortalıkta dolanıyor, insanlar paylaşıp tepki gösteriyorlar! söz konusu, olayın gerçek olup olmadığı! bilmem anlatabildim mi sevgili kemocanlar?
Direkt balyozdan içeri atılmalılar.
Fotoşop.
görsel