bugün

star ana haberin sunuculuğuna başlayan genç, başarılı, güzel spiker. ayrıca ntv new york muhabiriyken brad pitt'le truva filmi hakkına röportaj yapmıştı. erkeklerin selamati adına ana haberi, gözlerini daha fazla kısmadan ve ağzından çıkan her kelimeyi mimiklendirmeden sunması gerektiği kanısındayım.
ntv'deyken güzel olan, star'da giderek çirkinleşen spiker.
gözleriyle insanı kendine avel avel baktıran,haberleri çok büyük bir ciddiyetle sunan,çok seksi haber spikeri
(bkz: gözlerin bir çığlık bir yaralı haykırış)
insanın içini eriten şahin bakışlı haber spikeri.
hani çocukken birini şikayet ederken ya da korkuturken;

- seni anneme söyleyecemmm
- anne ya bak bana vıdı büdü edi....
diye homurdanır bir tonda ve yüz ifadesiyle konuşurduk ya işte bu spiker kızımızda o alltan bakış ve o tonla haber sunuyor ya başka birşey demeyeceğim.
dövecekmiş gibi bir ifadeyle gözlerini kısa kısa haber spikerliği yapmaktan kendini alıkoyamayan star tv spikeri.
ntv'de celal pir'le beraber ekonomi gündemi programında ekonomi haberleride yapan hatta bi ara ekonomistmi acaba diye düşündüğüm kişi(celal pir aslında iktisatçıdır)
star ana haber izleme sebebim,hele bi keresinde 106 ekran plazma da gördüm kendilerini hoştu.
birilerinin projesi. elinden tutulmuş ve güzelliği ile şansı yaver gitmiş sunucu.
rahat ve seksi sunumuyla göz dolduran programcı.
kanal 24'te spikerlik yapmaya devam etmektedir.
son derece dişi ve cazibeli spiker hatun.
kanal 24 moderatör kuşağının 3.moderatörü olup,kendisini bakışlarıyla izlettirmesini bilen,herhangi bir dil sürçmesinde ve ya kelime hatasında kendisi de olaya gülerek ve gayet sempatik şekilde özür dileyerek kendisini afettirip daha da çok izlenilen yanlış kanal spikeri;ntv'de görmek isteriz
yapmacık ve itici kişi. agresif çıkışlar yapması çocukluğunda psikolojik yahut fiziksel şiddete maruz kaldığını düşündürüyor insana. zira şiddet transjenerasyon bir yapıya sahiptir. nesilden nesile geçer.

uzman bir hekime görünsün diyorum.
kanal 24 ile yollarını ayıran spiker.

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=59562
baştan çıkaran limon kolonyası yerine işten çıkaran limon kolonyası reklamlarında oynaması muhtemel spiker.
haber haricinde programlara yönelmesini tavsiye ettiğim kişidir, daha eğlenceli şeyeler olabilir. ciddi söylüyorum, bak gör daha başarılı olacaksın.
özge özsağman kadar sinirli, agresif, depresif. ama bu daha güzel lan.
görsel
trt turk'ten kovuldu diye düşündüğüm ancak gelen bilgi sonrasında tv 8'e geçmek için kendi isteği ve rızası ile ayrıldığını öğrendiğim kişi -çok inandırıcı gelmedi şahsıma ama neyse-.

sunduğu programda konukları azarlayan hatta "kendi aranızda konuşmayın arkadaşlar yaaa" şeklinde bir cümle ile ilkokulvari tavırları bünyesinde taşıdığını göstermiştir bir programında.

dileyenler tarihini şimdi hatırlamıyorum ancak trt turk'te yapmış olduğu programın aşivini tarasınlar olayın vahametini ve absürtlüğünü bütün çıplaklığı ile görebileceklerdir. yakın zamanda program tarihini ekleyeceğim.
http://bahar-feyzan.blogspot.com/
(bkz: bayan bacak)
kameraya bi kere daha öyle bakarsa televizyonla çiftleşmeme sebep olacak olan baağyan.
inanılmaz güzel bir kadın. yengeç burcuymuş; kendisine selam ediyorum...
yaz günlüğünü sunuyor şu sıralar, daha önce nasıl farkedememişim bu güzelliği, inanılmaz çekici bir hatun.
(bkz: yirim)
şu an da tv 8 deki programında ahmet hakan coşkun u konuğu.
ayrıca bugün kü kıyafeti ve kendisi çok seksi.