bugün

yüzde yirmiden düşük olmakla birlikte kesinlik içermeyen ihtimaller denizidir. siktiriboktan giriş tanımını geçtikten sonra konumuza değinmek istiyorum. hayır troll olmak değil amacım. bilenler zaten bilir nasıl bir yazar olduğumu. muhteşem bir yazar değilim ama sıradan olduğumu da kabul etmem kesinlikle.

hepimizin bildiği gibi bacak bacak üstüne atmak feminen bir harakettir. bilinen bir erkek sadece ayaklarını üst üste getirir en fazla. dizden yukarısını diğer bacağın üstüne doğru yaslamak kalçayı hatta ne kalçası bildiğimiz götü ön plana çıkarmaya yönelik yapılan istemdışı bir harekettir. sanılmasın ki bacak bacak üstüne atan insanlar götünü ortaya çıkarmak, göstermek, sergilemek için yapıyor diyorum. kimsenin böyle bir niyeti olduğuna zaten inanmam.

böylesine feminen bir hareketi sergileyen şahsın içinde gizli bir gay olduğunu düşünmek pek de yalanlanabilir bir ifade değildir. elbette ben de bacak bacak üstüne atıyorum ve rahatsız olmasına rağmen alışkanlık haline getirmiş durumdayım bu hareketi. lan? yoksa?

bir sonraki genellemede sevişmek üzere. pardon, görüşmek üzere.
üzerinde durulmaması gereken sıradan bir ihtimaldir. nasıl cümle lan bu? ama öyledir evet.
bacak bacak ustune atmayan erkegin gay olma ihtimali ile ayni duzeyde olan ihtimaldir.
bacağını başka bir erkeğin bacağı üstüne atıyor ise, olabilitesi-gay olma ihtimali yüksek kişidir.
poposu da buyukse %95 dir.
(bkz: batakta full bacak gelen birinin gay olma ihtimali)
bacak atış şekline bağlı bir durumdur.
hemcinslerinin bacak hareketlerini takip eden erkekler kadar yüksek olmayan ihtimaldir.
aynı zamanda parmak uçlarıyla yüzüne dokunuyorsa bu ihtimal vardır ama normalde bir gaylik yoktur.
(bkz: hepimiz gizli gayiz)
(bkz: yaşasın)
2 bacağı arasına 2 metre mesafe koyarak oturan erkeğin gay olma ihtimalinden daha azdır.
çünkü diğeri gizli gaydir*
(bkz: gizli gay detected)
bu başlığı açan yazarın gerizekalı olma ihtimalinden kesinlikle daha düşüktür.