bugün

xy kromozomlu ve olayla yakından uzaktan hiç bir bağlantısı olmayan insan evlatlarının yanısıra, xx kromozomlu ve içinde malca duygusal barındıran insanların da canını oldukça sıkabilecek bir olgu.

baba küfre oldukça meyilli ise, ve açık giyinen, erkek arkadaşı ile öpüşen ya da ilişkisinde cinsellik yaşayan her kızı orospu olarak nitelendiren bir tip ise vay halinize. diyalogların ana teması hep aynıdır.

- kiremit evladım baksana şu feriha' ya orospu oldu.
+ baba izleme şunu ya...
- bunun kuzeni de var bak, o da yılbaşında öbür çocukla seviştiydi. ama dizide en iyi rol yapan çocuk o bak. güzel oynuyo şerefsiz. ama kızı pek sevmedi galiba. yazık o da bunun yüzünden orospu oldu. ama şarap içtiydi bunlar zaten o gece.
+ baba başka kanal açsana ya izleyek beraber.
- bak buların gelini de çok orospu ha. bu çocuktan önce başka adamla yatıyodu bu, sonra bunu baştan çıkardı, evlendi. ama orospu yani, gözlere bak ferfecir okuyo.
+ baba ya... pfff...
- orospu dizisi bu aaa. ana bak kıza bak, gecelik giymiş bak. babasına inme iner bu orospu yüzünden...

not: baba burda kendince üstü kapalı ''orospu olma'' mesajı veriyor olabilir.
not 2: baba orospu kelimesinden tiksinmeniz için size negatif pekiştireç uyguluyor olabilir.
not 3: zıtlık psikolojisine kapılp inadına orospu olabilirsiniz ki her iki cinsiyet için de tehlikeli ve yasaktır.
not 4: orospu feriha yüzünden tvde izlenebilirliği olan herhangi bir programı da izleyemez olabilirsiniz.
not 5: babanız ciddi anlamda feriha müptelası olmuştur. yakında dolabında emir stickerları ile karşılaşabilir, yatağının altında kilitli hatıra defteri bulabilirsiniz. şayet bunlar olursa evden kaçın. zira lise günlerine özlem duyan bir babanız vardır.

ekstra açıklama için :
(bkz: adını feriha koydum)
(bkz: baba)
(bkz: orospu)

ayrıca:
(bkz: mübalağa)

p.s: i love you
benim gibi babanın esra erol izidvaç bağımlısı olmasından daha iyi olan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar