bugün

Ne garip bi duygunun içine düşmektir aslında kaçma şansın yok seçeneğin yok seni kurtarmak isteyenlerin ise ekstradan dayak yeme ihtimalide var üstelik 'dayak' diyorum bu iğrenç kelimeyi kullanıyorum çünkü bu eylemin iğrençliğini vurgulamak için daha az evvel 10 dakika önce yaşadım ben bizzat yani empati yaptım bir erkek olarak karşı komşumuzun kızı eve geç geldi diye bu eylem gerçekleşti ve o sinirli adam (baba olduğunu düşünmüyorum) 'ağlama ağlama' diye devam ediyordu evet sanki bu vurma sövüp sayma hakkını bir yerden almış gibi sanki o hak ona verilmiş gibi haşa ve kella allah oymuş kız onun kuluymuş gibi kendimi onun yerine sadece 3 dakika koyabildim ama o kız bunu yaşadı belkide 15 dakika eylem devam etti ama o bu geceyi unutamayacaktır eminim ve biz bu dişi insandan düzgün bir psikolojiyle evlenmesini ve bu ülkeye faydalı geleceğimizi aydınlatacak bireyler yetiştirmesini bekleyeceğiz ne yazık ki yine çok bekleyeceğiz gibi duruyor. Ben bir gün bu şeyleri o güzel sahabe hayatı okumuş dini büsbütün yaşayan insanların çocuklarının bunu değiştireceğine inanıyorum inanmak istiyorum başkada elimden dilimden bir şey gelmiyor.

Bunu yazmak zorunda hissettim ve birine anlatmalıydım uzun olduysa kusura bakmayın.