bugün

evet bunu ben söylüyorum 3 ay içinde istanbul da taciz falan kalmaz, bütün kadınlar gece yarısı sokağa çıkabilir. manitanla parkta öpüşebilirsin. komşu kızını sen onu taciz etmiyorsun diye, o seni taciz eder. istanbul bir romanya olabilir hayal değil yapacağım.kızlar teklif edecek diyorum olum. *

şimdi bildiğiniz üzere taciz olaylarını yapan öküzler istanbulun varoşlarında yaşıyorlar, kendi yaşam alanlarında çok fazla kız görmeyen bu ayılar, es kaza kendi semtinde yürüme gafletinde bulunan kızları, taksime gittiklerinde gezmeye gelen kızları taciz ediyorlar. nedeni oldukça açık yokluk, şimdi biz ne yapacağız tacizcileri kıza boğacağız, her gün belirli saatlerle helikopterlerle mahallelerine kız atacağız. 3 ay içinde kıza doyan tacizciler artık kimseyi rahatsız etmeyecek mutlu mesut yaşayacağız.

şimdi kızı nereden bulacak lan diyen arkadaşlar için son yapılan nüfus sayımlarına göre istanbul un kadıköy ilçesinde 42.483 kız fazlası var bunları toplayıp yardım kolilerine koyacağız azar azar havadan atacağız.

aha buda resmi rakamlar.

http://www.nufusu.com/ilce/kadikoy_istanbul-nufusu
seçim yaklaşırken duyulan söylemlerden biridir.