bugün

aşırı yakışıklı erkeklere verilen tavsiylerdir.

gidin vurdurun, ibne olun.
bakirliğinizi koruyun . etraf zilli dolu malum.
Sevip sevmediğinize bakın, güzelliğe değil. Yakisikliyim, zenginim uzun boyunlu genis omuzlu ince belli ve uzun boyluyum. Evet gozluk kullaniyorum ama rayban. Evet kibirliyim. Yapmacikliği sevmem. Zeki, basarili zengin ve kulturluyum. O yüzden bu tavsiyeyi iyi dinleyin. Asla ve asla dış güzelliğe aldanmayin. Sohbetine aşık olun.
Not: bakirim. ibnede değilim.
yaradılışım gereği sikimde olmayacak tavsiyelerdir.
(bkz: adam olun lan)

akıllı olun. sağda solda götünüzü başınızı sallaya sallaya gezmeyin..
Sadece yakisikliliginiz kullanarak kizlari elde etmeye çalismaniz acinasi bir durumdur. Biraz kizlarla konusmayi ögrenin.
Ciddi olun.

Tanıdığım yakışıklı sayılabilecek her 3 erkekten 5inde ciddiyetsizlik sorunu vardı niye öylesiniz?
gereksiz tavsiyelerdir. yakışıklı kankasina -ulen senin yerinde olsam her gün bir manita yapardım goygoyuna giren adamlarin o kişinin yerinde olmanin hiçbir şeyi değiştirmeyecegini ve vereceginiz tavsiyelerin asla siklenmeyecegini unutmayın
aşırı yakışıklı olmama rağmen ihtiyaç duymadığım tavsiyelerdir.
çirkinleşin amk. bize kız kalmıyor. maske takın olmadı takke takın. ne biliyim itici olun işte.
duysalar da dikkate almayacakları tavsiyelerdir.
Buyrun dinlıyorum.
görsel
Tip kariyi yatağa atmak için yetmiyor para da lazim.
ortalama her erkeğin üstüne alınacağı başlıktır.benim bu gibi arkadaşlara tavsiyem,serin kanlı hareket etmeleri ve doğal hareket etmeleridir.çapkınlık yapmayın yakışmaz size kalitenizi düşürmeyin.
Yakışıklılığınıza hiç güvenmeyin.
http://www.5dakikamola.co...-panpa_563456-337x290.jpg
kasmayın kendinizi. bağlanmayın kimseye, çapkın olun. elinizdekinin değerini bilin. elinizındeki derken kadın değil tabi tipten bahsediyorum.
her şeyin aşırısı zararlıdır. unutmayın.
Burda kendinizi belli etmeyin.

Kendimden biliyorum.
mütevazi olun,o zaman çok güzel fiziği olan boyalı sahte surat kadındansa kalbiyle ve bir gülüşüyle tüm dünyanızı altüst edecek kadınla tartışabilirsiniz.
sözlükteki her kıza yüz vermeyin.
zengin bir kocaya varın.
siz de fanisiniz o kıçınız aşağıda kalsın.
necati abinizden alacağınız tavsiyelerdir.

Size 100 lerce mesaj gelecek sakin olun. O mesajların 99 u erkeklerin küfür dolu mesajları 1 taneside hanım hanımcık bir bayandandır. Arayın bulun o kızı. Mundar olmasın.
Bana aranızdan dört yüz tanesini verin bu konuyu kapatalım.