bugün

Tamamen duygularımızı hislerimizi yenemeyip soyleyememekmis.
Yanıp tutuşursun ama bir türlü duygularını dile getiremezsin kendinden kaçıp utopyana siginmaktir.
Bir şekilde söyleyin. Red yeseniz bile, en azından içinizdeki umut acı çektirmez size. insanı siken umuttur.
içinde kalıp dert olacağına söyle ona dert olsun.
söylemeyin siktir edin. ben söyledim de noldu yine yarrak gibi takılıyorum.
Cyrano de Bergerac'tır efenim. O koca burnundan çekinip Roxane'ya dibinde olmasına rağmen, şiirler okumasına rağmen senelerce açılamamıştır. Böyle bir şey işte.
görsel
Olum salak mısınız? Ne sen (bkz: mecnun)sun ne o (bkz: leyla). Dünyada 3.5 milyar kadın 3.5 milyar erkek varken sadece bir kişiyi sevip acı çekmek, kalbinize yapılmış (bkz: bencillik) adı altında salaklıktır. Söyleyin olursa olur, olmazsa dünyanın sonu değil ya.
Bu zamana kadar hep red yemis biriyseniz yine reddedilme ihtimaliniz cok yüksek bence söylememek daha iyi.
Çünkü her reddediliş insani yanlış şekilde hırslandırır sonu iyi olmaz.
Hobimdir sık sık yaparım. Tabi bu hobinin de bedeli yalnızlık.
Bütün çekingen davranışlar gibi sonrasında pişmanlık hissettirecektir.
Aşık olup da söyleyememek karşı taraftan red cevabını duyacak yüreğinizin olmadığını gösterir. Aşk cesaret ister ve o ilk adımı atamıyorsanız güzel bir anı olup silinip gidersiniz başkasının hayatından.
Söyleyerek kendiniz risk etmeyin neden mi siz o insanın dış görünüşüne aşıksınız oturup iki kelema etmeden dünya güzelide olsa zihniyet uymazsa olmaz ve bu işin ten uyumu da dahil olmak üzere çok şey var.
Her akşam yatılınca "ulan yarın ne var ne yok söyleyecem"deyip ertesi gün yine bi bok demeden geçer gider bir türlü söylenmez.