bugün

bazı boka saracak şeylerin kapısını aralamaktır. hiç aralama kardeş kal öyle bence. *
meraklandım bak şimdi.
Bu narsistlikten adım adım uzaklaşmak, sosyopatlığa elveda demek olur ki aşık olmayı başarabilirse meraklıları.
yolda yururken gordugun uzun dubanin ustune tam 12 yi hedef alarak otur bekle 2 saat icinde ayni hisse ulastirir.
Ben hep sevdim ama sevilmedim kandırıldım.. Biraz sevildim ama kalbim onu istemedi ben hiÇ yaşayamadım gerÇekten bir aşk'ı
Emin ol uzun bir süreçtir. Hele aşık olduğun insanda seni seviyor her an seni düşünüyorsa. Bak dünyanın en güzel duygusudur ama elbet size engel olan şeyler oluyor. Elbet bazı geceler gece olduğundan emin olamayacak kadar çok ağlıyorsun. Elbet bazı günler ölü gibi geziyorsun. Göçüp gitme isteği var birde o hariç her şeyi arkada bırakma isteği. Zamanında çok güzel yaşadım bu duyguyu. Bir gülüşü yetti verdiğim fırtınalar için ufacık bir rüzgar. Ee aşık olmakta öyle biraz insana yetinmeyi öğretiyor ve insana en çok insan olduğunu hatırlatan,hissettiren olay oluyor. Ama gel gör ki insan anlaşamıyor bazen aşık olduğu insanla bile bekliyor bekliyor bekliyorrrr sonra beklemek nefes almak gibi oluyor. Sonra bir bakmışsın ki o sende beklerken giderek azalmış. Zaman onu senden yavaş yavaş koparmış. Alışmışsın onsuzluga ama hala da onu istiyorsun boyle lanet bir duygu aşık olmak.