bugün

küçük bir suç işlemiş kişinin sevgilisine dediği laf.
-kumandayı bozmuş muyum aşkım ?

+anasını ...
kızarım aq söyleme bir saat yok söylemeyim, söylesem m i gibi şeyler çekemem.
Ben gelemiyordum hiç bunlara. Pat diye söyleyince de çocuk kalp krizi geçiriyordu.

Bir keresinde "önemli mevzuları alıştıra alıştıra söylemiyorsun" gibisinden bir tartışmamız olmuştu.

Gerçi adam benden güzel trip atıyordu. Gerçi o benim beceriksizliğimden de olabilir. Hangisi daha ağır bilemiyorum.
Akabinde gerçekten kızacağın bir şey söyleyecek kızdır. Kızılacak bir şey olsa da bunu böyle şirin şirin söyleyince gülesim geliyor benim kızamıyorum orası ayrı tabi.
Vay arkadaş, kızacağımı biliyordun neden yaptın? Nasıl olsa affedeceğim di mi? Sen yok musun seeennn...
cidden aşık olunan sevgili tarafından söylenmişse o anda kafada kurgulanan senaryoları kağıda yazsanız martin scorsese, peter jackson, quentin tarantino falan gelir kapınızda yatar baba bize bir senaryo yaz da çekelim diye.

aklınıza sevgilinizin bir grup zenciyle gangbang yapmasından tutun da merkez bankasi kasasını boşaltmasına kadar ne kadar kötü ihtimal varsa hepsi birden gelir, bir anda tüm sinir sisteminiz alt üst olur, nefes alışverişiniz değişir, vücut adrenalin salgılamaya başlar, kalp daha hızlı çarpmaya başlar, kaşlar çatılır ve 1 dakika önce dünyanın en mutlu insanı bile olsanız birden yuri boyka moduna girersiniz.

oyle ust duzey bir beklenti icinde kirmizi alarm moduna gecersiniz ki normal şartlar altında kızabileceginiz bir şey o anda sizin için çok basit geleceğinden "of aşkım yaa bu muydu diyeceğin" dersiniz. hem bir şey olmadığına sevinir hem de içten içe "bir insan boş yere böyle sinir edilir mi aq" diye bir daha sinirlenirsiniz.

beklediğiniz gibi bir şey çıkarsa zaten yarrağı yediniz, geçmiş olsun. delirmelerden delirme beğen ondan sonra.
%100 kıZacağınız bir şey söyleyecektir.
EN AYAR OLDUĞUM KELiMELERDEN BiR TANESi.
yol yapıyordur yediği halta kızmamanız için.
Aşkım geçen kızlarla yastık savaşı yapıyorduk, yastık sen gel a*ıma gir, sonrasınıda biliyorsun.
Ortada bir sorun vardır ve bu sevimlileştirilmeye çalışılmaktadır.
Yemezler!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar