bugün

daha önce de açıklamasını yaptığım insanlarda cinsellik konullu belgeseldir efenim.

bir kaç replik konuyu kısaca özetler;
behlül- ya bihter şey dicektim...
bihter- ya tabi canım memnuniyele. sen iste yeter ki.

behlül- ya nihal senden bişey isteyecektim...
nihal- aaa ayıp ediyon behlül tabi memnuniyetle..

dizi hatunlarının behlül leb demeden çorum demesi durumudur. aşk kelimesinin a sı çıkmadan memnuniyetle veririm olayıdır.

aslında kimine göre niyet kimine göre kısmetttir. niyetler ve kısmetler birazdan 2 ye 3 e 5 e ayrılabilir. esas mesele halid ziya * şaklabangil eseriymiş efenim. şaklaban maklaban ama adam kazandığı parayla dam * üstünde ceviz kırıyo.

niyetler; yazarlara göre ve dizi oyuncularına göre ikiye ayrılır.
dizideki niyetler
1.behlül ün dizideki niyeti;- olum ne güzel yere düştük lan. koca konakta evcilik oynuyoz. gökten çük yağsa bana dam düşcek lan.çaktırma dizi ayağına götürüyoz
karıları.
2-bihter in dizideki niyeti;- ne olursa olsun benim olacak behlül. eskiticem onun pipisini.*
3-nihal in dizideki niyeti;- ya bu behlül de bi becermedi beni gitti. ama olsun çok yakışıklı bi yaparsak 18 yılın patlamasını yaşarım falla. *
4-adnan ın dizideki niyeti (*);- 2 aydır karıya elim deymiyo, çok pis yağladım kayışı şimdi patlıcam ulu orta.
zaten adımız gavata çıktı. pezemek miyim laben.
5-beşir in dizideki niyeti; şu nihali bi elime geçireyim yer misin yemez misin sabaha kadar. behlül den sıra gelmiyo ki *.

yazarların diziyle ilgili niyetleri:

1-aşırı müslim arkadaş niyeti; niyet ettim allah rızası için şu behlüle verdiğin şansın %1 ini bize nasip gör yarabbi *.
2-ateist arkadaş niyeti ; zaten öbür dünya diye bişey yok yapın olum yapın siz sıra bize de gelecek.
3-abazan yazar arkadaş niyeti: arkadaş şu bihteri görsem ayak üstü beş posta paçalardan kayarım valla.
4-hatun yazar arkadaş niyeti: şu sözlükteki elemanlar amma abazan ya gene behlül gene bihter hay allahım atıcak tepemin tası...
5-zall in niyeti: basıcam parayı, alıcam bihteri, binicem üstüne vurucam kırbacı vurcucam kırbacı..* *
gibi niyetlerle renklendirilebilecek başlıktır. unuttuğum yazar arkadaşlar affola. bir anda ağzımdan çıkan bu başlık memnuniyetle beğeninize sunulmuştur.

afiyetler ola...