bugün

ilgilenmiyormuş gibi yapıp içten içten aşkı arzulayan insandır. var kardeşim var. tamam biz de reddedildik eyvallah ama bu aşk yok anlamına gelmiyor.
etrafındaki olaylardan hatta kendi yaşadıklarından ders çıkarmış , yoğurdu üfleyerek yemek isteyen kimsedir. ben de kurdum bu cümleyi çoğu kez ama rüyamda hissettiğim o duygunun adı neydi o zaman?
aynı zamanda evliliğin gereksiz birşey olduğunu düşünüyordur. (bkz: kendimden biliyorum)
insanların hayalini kurduğu, sürekli hormonların aynı yoğunlukta pompalandığı süreçteki gibi devam eden bir "aşk" kavramının olmadığından bahsediyordur, haklıdır da.
Belki de haklıdır
Insanlar sevebilir çok sevebilir bağlanabilir ama aşk farklı bi boyut
Varsa da gunümuzde yasanmiyor bence.
Çünkü
yoktur.
Her insanın aşkın ne olduğu konusunda kendi fikri var. Adam 1 kg demir mi daha ağırdır 1 kg pamuk mu konusunu bile şahan gokbakar gibi bilimsel bir üslupla tartıştığını düşünürken aşk gibi tamamen subjektif deneyimlerle şekillenen bir algı için herkes için vardır ya da yoktur demek de saçma bence.

Sen hissediyorsan vardır.
yalan dostum aşk diye bir şey yok. aşk dediğin 3 günlük eğlence.

hadi be ordan!
yalan söylüyordur.
Zaman'ında olumsuz şeyler yaşayan insandır.
Freud filan hikaye yokluk gerçek kusurun mk.
kesin haklıdır. aksi iddaa daha edilemez.
reddedilmedim, istediğim kızlara ulaştım ama bunun reddedilmekle bi alakası yok bence de aşk diye birşey yok arkadaşım.

her zaman bir taraf daha çok sever, diğeri zamanla sıkılır zaten bundan öteye gidenlerde sevdalanmıştır.

aşk geçici heves, sevda kalıcı duygudur.
yaşadıkları yada yaşayamadıklarına
istinaden söylenmiştir tahminim .