bugün

aşkın ömrü kadar baki mi bu da insanın canı hep yanar mı aynı zamanda.

hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor, geçmesini de istemiyor gibiyim gurur mu yapıyorum yoksa çok mu canım yanıyor anlamıyorum.

aşk acısının ömrü ne kadar olduğunu merak etmektir.
Aşk acısının ömrü o aşkı ne kadar çok duygulu yaşadığınla doğru orantılıdır Bence. Ama her yara gibi kalpte illa ki izi kalacaktır.
ayni acıyı farkli kisilerde bir kaç kez yaşadıktan sonra bir anlami kalmıyor. ömrü budur yani.
şimdilik sonsuz görünüyor.

Edit: yavaş yavaş beyler, yavaş yavaş geçiyor

Edit: sal baba sal salll
Ambalajı açıldıktan sonra iki gün buzdolabında saklarsan sınırsız.
ömrünüz kadar olmasın da.
Ölene kadar.
Şuan sonsuz gibi geliyor. Ama Gelecekte inşallah gülerek bakılır bu yaşananlara.
Aşkın ne kadar gerçek olduğu, ne kadar süredir içinizde bulunduğu, ne kadar güçlü olduğu ve hayatınıza o aşkı ve sadakatini ne kadar soktuğunuza göre değişir. Eğer hepsine yanıtınız "çok" ise bir ömür kalbinizde yara olarak kalabilir, hayatınıza çıkan insanlara göre değişir ve sadece bi kaç sene içinde daha umursamaz hale gelirsiniz ama o lanet gecelerde yaranız sızlayabilir. Karşınıza çıkan insanın etkisi arttıkça yaranın da sızlaması azalır.

not: haftalar ayları, aylar yılları takip ederken habire bunun üzerine kafa yormaya dayanarak yapılan bir tahmindir.
Neden onun değilde senin acı çektiğini sorguladığında biten yanılsama.

" Yüregimin tam ortasında kopan bir meydan dayağı senin o ayrılık dediğin şey. Dönüp dolaşıp hasretimizi tokatlıyoruz.
Ve umarsızca zevk alıyor hasretten kokuşmuş ciğerlerimiz."

Böyle bişey yazdırmıştı zamanında.
aşk davaya benzer cefa çekmekte şahide. şahidin olmadan davayı kazanamazsın ki.
ömür neden bu kadar kısa ki bir aşk bile sığmayacak gibi hissediyorum.
Birinci hafta en zorudur. Ancak asil olarak 21 gunde biter öfke ve kırgınlık kızgınlık kalır.onun dışında bebek gibi olursunuz.
ilişki süresinin yarısıdır. ben demiyorum psikologlar diyor.
rivayetlere göre tekrar görünce yüce server tarafından revive basılmaktadır.
1 haftada geçti. kendi psikolojinizin doktoru olursanız kısa sürüyor.
Aşkı ne kadar derinlerde yaşadığına göre değişir . Kimine bir ay bile sürmezken kimine ömür yetmez..
güncel Önemli Başlıklar