bugün

Aşık değilim ki acısı olsun dediğim ve acıyı çeken kardeşlerim için yararlı olacak terapi niyetinde bir birliktir.
Bu birlik askindan heder olanlara ozel.
beni de yazın olm. yanıyorum.

aşk acısı çeken geceleri uyuyamayan yazarlardır.
sol kolları uyuşuyor mu merak edilen yazarlardır. hayır sol kol uyuşuyorsa sakat yani.
Akıyor gözyaşlarım, ıslatıyor yastığımı, seni özlediğim gecelerde.

Yaz beni dediğim birlik.
ağlayan yumuşaklar birliği.

Aşk acısı çeken yazar olur mu lan? yazar dediğin aşk acısı çekmez, çektirir, parası, karizması, bilgisiyle karşısında ki insanı yerin dibine sokar, nasıl yazarsınız lan siz? ağlamayın burada kalkın gidin lan bu sözlükten.
Ben bir kaç ay öncesine kadar bir kadın için hayatını ciddi şekilde monoton stabil bir duruma çevirenlere kızar Güler dalga geçerdim. Galiba birine aşık oldum herşey tozpembe yediğim yemekler içtiğim su bile beni mutlu etmeye başlamıştı
güzelde başladı gittim konuştum felan 2-3 hafta sonra bu işte olmamasını Zaman A ihtiyacı olduğunu felan söyledi yada onun gibi bir şey ben iptal
bildiğin mal oldum. Sakal bıraktım bir şey yemek istemiyorum Can'ım sıkkın kimseyle konuşmak istemiyorum. Kimseyi kınamamak gerekiyor galiba bildiğin salak gibiyim hiç bir şey yapmak istemiyorum.
bir aralar yaşıyordum boş iş sevmeyen insanı sevmenin bir anlamı yok .
Beni gulduren yazarlar birliğidir. Aşk acisi ne lan? Yeniyor mu dövuluyor mu (bkz: swh)
aralarına bir an önce girmek istediğim birliktir. aşk acısı çeken arkadaşlarıma şu aralar çok imreniyorum.
Birbirinizi parmaklayarak acıyı zevke dönüştürebilirsiniz.