bugün

her gun gormeye alisik oldugumuz, siradan insanlardir.
dört gözü olanları da yok değildir hani. ayrıca ziki daşşağı olanı da vardır olmayanı da.*
rivayetlere göre iki ayakları olduğu söylenmektedir. ayrıca 10 el parmağı olduğu da ayrı bir tartışma konusudur.
*
gormuyor, duymuyor, hissetmiyorlarsa bosuna yasayan ve hic bir anlami olmayan insanlardir.
Millattan önce ortaya çıkmış ve hala neslini devam ettirebilen antidoğa yaratıklardır.
ağızlı, gözlü, burunlu, kulaklı insanlarla beraber, ağızlı, gözlü, burunlu, kulaklı hayvanlarda vardır.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benim lan bu. vallahi de benim billahide benim. şahitlerim var. ama gözüm, ağzımın altında o nasıl olacak abidin?
ellerinin ve ayaklarının olması muhtemeldir.
izdivaç programlarında kadınların istediği, erkek stili.*
mutasyona uğramamış insandır.
ben,sen,o,biz,siz,onlar.

(bkz: başlığa gel)
amann allahım budaaa nesii... bu adamın yüzünde ağıa burun göz ve başındada kulak var! Olurmu öyle şey canım.
(bkz: başlık sıçmak)
ömer üründül: enteresan. büyük ihtimalle normal insandır.
bazı kadınların gözleri kocamandır, dudakları da öyle. hatta burunları, yanakları bile oldukça büyüktür. ama bu özellikleri onları star yapar. dünyanın en güzel kadınlarından kabul edilirler.

(bkz: türkan şoray)

http://www.bilgiara.com/r...-soray-51dba7bc-tztea.jpg
yüzü tam donanımlı olan insanlardır.
kimisi çüklü kimisi kukuludur.sevişip orgazm olurlar ve çoğalırlar.
inanılmaz derecede imrendiğim insanlardır. zira bu dönemde ağızlı gözlü burunlu kulaklı insan bulmak zor azizim.