bugün

Diğer etkenlerede bağlıdır. Sadece laf yapan bir ağız tercih nedeni olsada bunun dışında tip, maddiyat, karakter vb. Özelliklerde biraz etkili olabilir.
Edit: allahtan ağzım laf yapar. Yoksa sıkıntı olabilirdi.
Milli piyangonun bana çıkma ihtimalinden bile az.
zeki erkekse sorun değil.
sapyoseksüel kızkardeşlerimiz var. şimdi moda ya, herkes kuul ve sapyoseksüel nasıl olsa.
düşük ihtimaldir. dominant bir kız bulursa bir ihtimal olabilir ama yine de fazla sessizlik elbet onu da sıkar, hülasa; beni sevmiyor musun diyerekten kız psikopata bağlayabilir.
ağzı laf yapamıyor derken hiçbir konuda bilgi sahibi olmayan dolayısıyla da fikir belirtemeyen mi yoksa bilgili olduğu halde yeri gelince konuşan, gereksiz yere konuşmayan mı kast ediliyor onu anlamamız lazım.
çünkü sevgili bulamayacağım diye boşboğaz biri olmaya hiç niyetim yok valla.
Ağzı laf yapan erkekle aynıdır. Evet.
ağzı laf yapmaktan kastedilen konuşmanın, konuşmaların vs kimsenin kestiremeyeceği için, sevgili bulma ihtimalini tartışmak boş laf kalabalığından ibarettir. zaten siz ağzı laf yapmayı, çok konuşmak olarak algılıyorsanız baştan kaybedersiniz. burada yazılanlar ağzı laf yapmaktan kastı, çok konuşmak, çenesi düşmek anlamında algılamıyor diye sanıyorum. bir şekilde etkileme yolları var. karakter anlamında, giyim kuşam anlamında, meslek anlamında, fiziksel anlamda, iletişim anlamında, sohbet anlamında. yani sevgilisi olanlar da, tam takır ağzının laf yapabildiğine emin değilim. sadece cesaret anlamında cesaretleniyorlar. bu da ağzının laf yapması anlamını çıkarıyormuş ister istemez. öyle algılanıyor, ben demiyorum yani. evet benim de sevgilim yok ve benimde ağzım çok laf yapmıyor. bu sözlükte yazdığım gibi, cümlelerimi, iletişimde rahatça dökemiyorum. ama sadece bu anlatımdan kaynaklanıyor. yoksa her erkek gibi, karşı cinsten hoşlanırken, hoşlandığımı bende belli ediyorum çeşitli aktarımlarla. fakat ağzının laf yapması farklı bir olay. bunu sevgili anlamında değerlendirirken duygular devreye giriyor. o duygular da hassas oluyor haliyle. ve evet o yüzden her erkeğin ağzı laf yapmayabilir. ama duygularımız var lan bizim. duygularımızla hareket etmeyi seven insanlarız biz. sevgili buluruz, bulamayız. mühim olan duyguları yitirmemek. söz aramızda o duyguları da asaletle taşımak. swh. günün birinde birini öyle bir severiz ki, ağzı laf yapmayanlara, ağzı laf yapmıyor diyenler, ağzı laf bile yapamaz.
19 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı. Ama bunun sebebi istememem. Ha olmasını istesem ağzım laf yapmadığı için becerebilir miyim bilmiyorum.

Edit:Yetişin komşular entry'mi çalmışlar!
Banka hesabındaki sıfır sayısı ile doğru orantılıdır.
19 yaşındayım hiç kız arkadaşım olamadı. ama bunun sebebi istemem. ha olmasını istemesem ağzım laf yapmadığı için becerebilir miyim bilmiyorum.