bugün

peki cocuklara bu kadar hasdas olan yazara ve kurtlere soruyorum: pkk cocuklarinizi daga cikarirken niye ayni yaygarayi koparmiyorsunuz? pkk daga cikarirken cocuk degil de polisle catisip geberince mi cocuk oluyor?
buyuklerinin yaptiklarinin diyetini odeyen sabilerdir.
gebersinler efendim.
Boş zamanlarında ahırda eğlenen masum çocuklardır. Yersen...
abileri tarafından gaza getirilip, özel harekata silah sıkma gibi bir hata yapıp, civardaki markete kaçınca kurtulacağını sanan eniklerin itlaf edilmesi olayı. yani onu dağda yapacaksın ki kaçma şansın olacak, şehrin göbeğinde yapınca nereye gideceksin ki? büyük bir ihtimal sağını solunu bile bilmeyen geri zekalı tiplerdi, bu bakımdan kendilerine yazık olduğunu söylemeliyim. yani onlara o silahı verip, ateşlemeleri konusunda gazlayanlar varken yazık oldu.

bir de bu kürd hareketi denen oluşum cidden nitelik olarak çok zayıf. kelli felli adamları ne diyorlar 'çocuklar fırın işçisiymiş'. hadi ya, ben de şey sanıyordum ydg-h kartviziti ile dolaşan adamlar bunlar. hatta bu ibare yeşil sarı kırmızı boyalarla alınlarına dövülmüş. lan bu adamlar zaten öğrenci, amele, manav, kasap vs. birçoğu devletin sosyal yardımları ile geçiniyor. gece de teröristlik yapıyorlar. durum bu. iş üzerindeyken gebertilince de sivil öldürüldü diye pr yapılıyor. pkk'nın bundan bir karı da, bu tiplerin aileleri artık koyu devlet düşmanı oluyor.
başlık kürt çocukları diye açılırsa bende, peki masum yere şehirlerde bombalarla katledilen laz, çerkez türk çocukları ne olacak derim!
he yok başlık eğer katledilen çocuklar ise, o zaman katledilen çocuksa, katledenlerin hepsine lanet olsun derim.
Yasin'e ve rabia'ya ağlayanların sessiz kaldığı katliam.
http://www.haberturk.com/...adaki-3-sehit-ugurlaniyor

ben buna üzülürüm. ağrı'daki ne idüğü belirsiz çocukların ölümüne değil.
Ağır geri zekalılık örneğini sözlüğe taşımışlardır.

trollük de değil lan bu. niye kendinize gerizekalı yaftası yapıştırmaya çalışıyorsunuz. Bakın cidden trollük yapabilirsiniz ama bu düpedüz geri zekalılık.
(bkz: pekmezi kaynatsan olur mu şeker).
(bkz: cinsini siktiğim cinsine çeker).
Erken önlem alınmıştır. Muhtemelen Büyüdüğünde eline molotof alacak çocuklardır.
http://www.taraf.com.tr/g...aya-calisan-garibanlardi/
(bkz: ağrı da gebertilen orospu çocukları)

şeklinde değiştirilmesi gereken başlıktır. ağrı hdp parti başkanı bu çocuklar bizim mitinglere bile gelmemişti gibi saçma sapan, akılsızca bir savunma yapmış. ulan demek ki bu elemanları biliyorsun ve ne nane oldukları apaçık ortada.
görsel

bölgede , siyasilerde ve kolluk Kuvvetlerin de değişen bişey yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar