kendinizi kasmayın yahu.şayet ağda yaparken bağrıyosanız ve sesinizi müzikle örtbas etme çabası içersindeyseniz herhangi bi müzik türü dinleyip azıcık mantığın yardımıyla ses vermeniz yeterli olacaktır.
acıyı hafifletebilir.

zira bilimsel araştırma dersimizde ingilizce öğretiminde şarkıların kullanımını araştırmıştım. konuyla ilgili bir kaynağımda bir deneyden bahsediliyordu. bir sınıfa birer saat arayla heavy metal müzik dinletiliyor. sonra çocuklarda güçlü negatif duyguların açığa çıktığı gözlemleniyor. yani nefret gibi güçlü negatif duygular. bunu kendimde de gördüm. birileri beni sinirlendirdiğinde, onlara bağırıp çağırasım geldiğinde metal dinler. kafayı bulurum. o an metal dinlediğimde binlerce tabağı çanağı kırmış, beni sinirlendiren dingili bir güzel dövmüş, ağzını burnunu kırmış gibi hissederim kendimi. bir şekilde deşarj olmuş, sinirlerimi aldırmış gibi olurum.

yalnız ağda yaparken metal dinlemek başlığı altında bilimsel bir deney anlatacağımı hiç düşünmemiştim. *
o tatlı tüycüklerin birdaha asla çıkmayacağına inanılarak veya bir daha ki aya kadar rahat olmanın acını o an çıkarmaktır.