bugün

uyuyakalıp sınavına gidemediğim iki dersim ff olmuş haliyle. benim gibileri düşünüp uyandırma hizmeti vermedikleri gibi sınav yerlerini de istabul' un en ücra köşesindeki en bilinmedik okul olarak belirliyorlar. yok ben seçme miyim anlamıyorum bu konuda. yoksa saçma mıyım aöf yolunda. * * * * * * *
aof den kalanlarin aklindan suphe ederim. en azindan ortalama bir insan biraz calisarak cc alabilir her dersten.
bir yanlışlık yapmadılarsa beş dersten en kötü notumun cc'gelmesiyle şaşırtmış sistemdir,

allah c elle c elalühü hikmetinden sual olunmaz.
üstten aldığım derslerle 11 derste 11 geçtiğim ve 3.85 ortalama yapmamı sağlayan sistemdir, geçen sene 47 ile hukuka girişten kaldığım sistemden 61 ile aa almak ilginç, örneğin inkılap tarihinin son sınır notu 28, bunu alan dd ile geçmiş, 47 artık ortalamaya göre yaklaşık cc-cb ye denk geliyor, arkadaşın geçen sene dediği kadar varmış geçmek kolay olacak diye, bugün not sayfasında dönem ortalaması ve genel ortalama da görünüyor ama yıllık sistemdeki ortalamaları nasıl hesapladılar onu anlayabilmiş değilim, çünkü sınavlar açıklanmadan önce harf notu göstermiyordu sadece geçti yazıyordu.
bütünlemeleri kaldırmış fakültedir. ilgim yok aöf ile fakat ilgilenlere duyurulur.

http://www.haberkita.com/...ara-kotu-haber_33455.html
aöf' ün sitesinde okuduğuma göre açıköğretim fakültesinde okuyanlar ''ben okuyorum'' diyip askere gidememezlik yapamıyormuş. ama hatırlıyorum millet askere gitmemek için açıköğretime kayıt olurlardı. fakat aöf' ün sitesinde öyle yazmıyor. bilen biri beni bu konuda aydınlatabilir mi?
bahar dönemi vizelerinin sınav yerleri açıklanmıştır.
kitap kalmadığını söyleyip kitap özetini özel kurumlara yasaklayan kurum.peki biz nasıl ders çalışacağız.
ara sınavlarına 1 hafta kalmış eğitim yuvası. 2 gün kala başlarız geçeriz gene aminüm.
6 dersi olan öğrencileri ortalama olarak her vizede 660, her finalde 1350 sayfadan sorumlu tutan okul. ben örgün programda görmedim böyle eziyet. git kpss ye çalış daha iyi.
görsel kültür dersinin kitabının sorularında soruları resimli sorup ki dersin ismine uygun olanı bu, vizesinde resimsiz soru soran kuruluş.
ağlamak istiyorum sayın seyirciler 2012-2013 bahar dönemi finalleri için vizelere girdiğim yerlerin aynısını vermişler okul aramaktan kurtardıkları için teşekkürler( vize final arası 1 ay bile değil nasıl yeni yer ayarlayacaklar diyordum zaten ayarlamamışlar aynısını vermişler her halde bir çok kişinin ya da herkesin aynıdır durum), umarım finallerde de çok kasmazlar.
Aöf ders özetleri ve çıkmış soruların merkezi http://www.cikmissorularburada.com
en kolay bitirilebilecek lisans bölümleri konaklama işletmeciliği, maliye ve uluslararası ilişkiler olan fakülte. iktisat ve işletmeye göre en az sayısal ve çok fazla çalışmayı gerektirmeyen dersler bu bölümlere dağıtılmış kredili sistem ile birlikte. bu zamana kadar aöf nin kolayı bildiğimiz işletme de mikro-makro iktisat, maliyet yönetimi, maliyet muhasebesi, istatistik 1-2-3, finansal yönetim 1 ve 2, finansal analiz gibi derslere boğulmuş. sayısal yapamayanlara tavsiyem kesinlikle iktisat ve işletme seçmeyin çünkü kitaplarda köklü ifadelerden tutun da toplam, çarpım sembollerine kadar kullanılan bir dolu formül var, oldukça zorlaştırmışlar. iktisat ve işletme için artık en zor 4 yıllık bölümler oldukları söylenebilir. kamu yönetimi de arkadan geliyor, oldukça zor fakat sayısal gerektirmiyor.
sınav soruları %100* bilgiye dayalı ve yorumlanamayacak niteliktedir. bu sebeple sallamak için sınava girmeyi düşünenler sabah uykusunu bölüp o sınava girmese daha iyi.
büyük bir ısrarla bütünleme yapmayacağız diyen oluşum, bakalım bu yaz fikir değiştirecekler mi?
artık anadolu üniversitesi nin tekelinde değildir, erzurum atatürk ünivesitesi ve istanbul üniversitesi nin de artık aöf leri var, ama bir anadolu kadar olmaları için seneler gerek.
"Seninle mi uğraşcam lan geçersen geç geçemezsen geçme." Triplerinde bütünleme yapmayacaklarını belirten, tek amaçları para kazanmak olan kurum. Ben de yedirdim 406 liramı bırakıyorum amk. Benim Finallerimin ortasına sınav koyuyorsanız o bütünlemeyi de yapacaksınız. Paragöz götler.
--spoiler--
bundan mezun olan emlakçı, diplomasını duvara astı!!!
--spoiler--
14.06.2013 tarihi ile mezun olduğum fakülte.

sonra ne mi oldu? hiç amk. çapulcu aynı çapulcu.
edit : neyse yarın maaş günü kendime iki bira ısmarlarım artık.
gün itibari ile 2013 finalleri açıklanmıştır, 57 ortalama ile maliyet yönetiminden aa almak ilginç bir şey, keza ilk dönemde aöf maliyet muhasebesi 58 ile kapattı sanırım aa yı ki 60 ile aa gelmişti bana, örgünde okurken ise 74 ortalama ile maliyet muhasebesinden aa alamamıştım.
Mezun olup da bir yerlere gelebilen insanlar var mı acaba diye merak ettiğimdir.
bunu okumak için eskişehir'e yerleşenler var. öğrendiğimde 21 yaşındaydım ve hayretler içinde kalmıştım. sen kalk tekirdağ'dan, ardahan'dan eskişehir'e açık öğretim okumaya gel. lan biz örgünüz, mecburuz ama gitmemenin yollarını arıyoruz. bu idealist arkadaşlar gelip şehre yerleşiyorlar. o kadar idealistler ki, o kadar masrafı bir sene daha hazırlanmak için yapmayıp, açık öğretim dersanelerine yatırıyorlar. incitirmiyim falan diye hiç sormadım gördüklerime bunları. ama başka da bir açıklaması yok bunun. şehre yerleşmelerindeki amaç gece hayatı, hovardalık. başka ne olacak. amk o parti senin bu parti benim ayağı yanmış tazı gibi geziyorlar ondan sonra da biz aşağılanıyoruz, işsiz kalmıcaz yok bilmem ne. kimse bana anlatmasın.
"2013 OSYS sonucuna gore Universitemize yerlestirilmis bulunuyorsunuz. Yerlestirilen adaylarin internetten basvuru ve AOF burolarindan kayit islemleri (1/2)

2 Eylul 2013 tarihinde baslayip 14 Eylul 2013 tarihi mesai saati bitiminde sona erecektir. Internetten basvuru adresi http://kayit.anadolu.edu.tr (2/2)"
internette yazan bütün telefonları kapalıdır.

kayıt yenileme ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa mesaj butonumun ışığını yakıp yakıp söndürsün bi zahmet.