bugün

insanı çileden çıkartan olay. Gitmiş açık oylama yerini Twitter'da paylaş yerinin yanına koymuşlar. Zaten biz de beğendiğimiz entryleri Twitter'da paylaşıyoruz ya, kolaylık oluyor. Alın o butonu bir yerinize basın. Sizin yüzünüzden parmak yüzey alanımı küçülttüm.
insanı, yanlışlıkla whatsapp grubuna çıplak fotolarını atacakmış gibi gereksiz strese sokar.
Kimi zaman da entry tarihine tıklamak suretiyle seyreden hadise.
Hakikaten sinir eden durum. Başka yer mi yoktu koyacak.
"sözlük yönetimi twitter ile tıklanma anlaşması mı yaptı aceba" şeklinde komplo teorisi kurdurtmakta olan durumdur. vay arkadaş ya..
sözlüğün zırvalıklarından biridir. hayır o değil kaç tane entry twitter'da paylaşılmış şimdiye kadar amk? o buton hangi derde derman olmuş.
Ya ama yeter. Zaten dokunmatik telefon engelliyim, her oylama yapmak istediğimde Twitter'da paylaşa basıyorum. Şunu başka bir yere alın, uzaklaştırın. Ne yapıyorsanız yapın iq.
Sözlük tasarımcılarının napsak etsekte bu insanları sözlükten uzaklaştırsak diye her şeyi dipdibe koymasından kaynaklanan sürgün şeklidir.

Benim parmaklarım kalın arkadaş. Çük kadar noktayı denk getirebilmek için 50 kere twitter a gidip gelmek zorunda kalıyorum. Hem kim paylaşıyor allaşkına buradaki bi entryi hem facebookta hem twitterda.. gereksiz butonlar onlar kaldırılsın.