bugün

--spoiler--
şike yapmışsam fenerbahçe için yaptım, ben kendim için şike yapmadım. öyle saçma şey olur mu?
--spoiler--
bazı prostatı kaşınanların istediği yeri makaslayarak koymasıyla yanlış anlaşılan söz öbeğidir. orada kişilerle kurumları ayırmayın, yaptıysam kendime mi yaptım diyerek kendisine yapılan operasyona gönderme yapmıştır. saat 12'den sonra beyni stand by'a geçenlerin anlamaması normaldir.
bu galatasaraylıların sikim kadar aklı yok arkadaş. adamın konuşmasından kes yapıştır sonra bunu dedi de. normal savcılıkta böyle hazırlamıştı tapleri şaşırmadık.
aziz yıldırım'ın şike yaptığına inananlar bir yıldır "yaptıysa da fenerbahçe için yaptı" diye savunuyordu.

şimdi başkanlarının ağzından duyuluyor.

omurga, mide...
ergen esprisidir. ayrıca türkçesi zayıf olan insanların yaptığı kelime oyunudur. adam gidip azizbahçe diye kulüp kurar amk kendine yapacak olsa. bu tür geri zekalı ergen espriler hep türkçenin eksikliğinden kaynaklanıyor. ima ve benzetme dilidir çünkü türkçe. ingilizce'de böyle bir anlam çıkaramazsınız o cümleden grameri dolayısı ile. misal; were i you, i would go to the cinema. benim sen olamayacağımı hemen belli ettim bak sevgili cimbomlu arkadaş. demem o ki zaten türkçede eksiklik var, onun da bokunu çıkarmayın.