bugün

aylardır hapiste yatan aziz yıldırım' ın içeride yatmamın sebebi şike değildir demesi durumu.

bu açıklamalar son zamanlarda çıkan: '' şikeden değil, ihale yüzünden içeride'' söylemlerini doğrular cinsten.

21 şubat salı günü vereceği savunma merakla bekleniyor. iddialara göre aziz yıldırım' la iktidar arasında bir çekişme var ve bu durum daha netlik kazanmadı.

yapacağım açıklamalarla yer yerinden oynayacak diyerek herkesi meraklandıran aziz yıldırım' ın ne diyeceği merakla bekleniyor.
aslen şikeden değilde çete kurmak, zart zurt zırvalarından içeride tutulmaktadır.

şimdi olayın farklı bir boyutu da serdar adalı ile helikopter ihalelerine girdiği* giriyor olması, bundan pay alamayan tarafın bir kumpası ile oyunlar oynanarak içeride bulunmasıdır.

şike kapsamında cezaevine girmesi muhtemel değildir. böyle bir yasa yok, tabii zart zurt işine geldiği gibi yasa uyduran zihniyet kaşla göz arasında yasa çıkartmadıysa şayet.

şimdi olayın aslında bir hesaplaşma olduğu ayan beyan ortadadır efendim kanımca.

ulan be adam nereden uyduruyorsun diyenlere ufak bir sorum olacak;

deniz feneri davasında büyük deliller bulan, ucu milletcekillerine dokunan, savcıyı görevden alan ve kck soruşturmasında akp'nin hatta rte'nin adamı olan hakan fidan'ı ifadeye çağıran savcıyı görevden alan zihniyet işleri tıkırında işleten bu davanın ve sözde ergenekon terör örgütü davasını yürüten öz'ü görevden niye görevden almaz?

kocaman bir soru işareti olmasın diye işleri tıkırında yürüten dedim bakın.

toparlayacak olursak; şike davası görünümlü bir füze fenerbahçe'yi ve aziz yıldırım'ı vurmuştur.

eğer olaya fanatik değilde objektif yaklaşırsanız ufkunuz daha da genişleyecektir.

fanatikliğimize tekrar bürünürsek;

bizler cehennem donana kadar fenerbahçeliyiz.

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.

aziz yıldırım'ı da sonuna kadar destekleyeceğiz
şakadan içeridedir. canım benim, çok şakacıdır. aileck çok güleriz ona...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar