bugün

teknik direktör seçimlerinde yanlış yapması.
eğer bulunursa ve bu nedenlere çözüm getirilebilirse fenerbahçe düşmanlığının azalacağına inandığım nedenler.
resmen tüm ülke tek yürek oldu bursanın şampiyonluğuna iyi güzel de bu nefret niye? bu öfke kime?
aziz yıldırım'ın çirkefliği ve kişiliği buna örnek verilebilir.
olmayan nedenlerdir. bir galatasaraylı olarak kendisini çok seviyorum. keşke aynısından birkaç tane daha olsa fenerbahçe yönetiminde. yoksa teknik direktörsüz, parasız, hatta özhan canaydının başkanımız olduğu dönemlerde yani başkansız halde nasıl şampiyon olacaktık. hepsinde aziz yıldırım'ın enayiliklerinin katkısı büyük.
samimiyetsizliği.
başarıları.
(bkz: fenerbahçe nin başkanı olması)
(bkz: fenerbahçe nin tek büyük olması)
(bkz: sevmeyenlerin kişisel eziklik ve kompleksleri)
ego sorunu vardır aziz yıldırımın. kendisini diğer insanlardan ve fenerbahçe yi diğer kluplerden üstün görmesidir. ve sürekli sert açıklamalar yapmasıdır. ama bunun yanında fenerbahçe klubune katmış olduğu başarılarda var tabii. bu başarıları gören diğer klupler ve taraftarları kıskaçlık içine girebilmektedir.
fenerbahçeli olması.
çoğu fenerbahçe taraftarını sevmeme sebeplerimizle aynıdır.

patlamak üzere olan ego.
diğer takımların başarısını çekememe.
antipatik söylemler.
daimi olarak geçmiş zaferlere vurgu. taraftarların bitmek bilmez 6-0 gerizekalılıkları gibi.
büyük konuşmak.
ve tabii ki fenerbahçeli olmak.

işbu nedenler birleşir ve bütün türkiye fenerbahçenin hezimetine sevinir.
iyi başkan olması.

not:galatasaraylıyım.
götünden vaat uydurma yetisine sahip adam (bkz: aziz yıldırımın 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü)
ayrıca artık kıvırma konusun oscara adaydır.. her sezon sonu aynı bok kardeşim defol artık şu kulüpten. artık bi GALATASARAY'lı olarak sinirleniyorum. ezikliğinde bi sınırı var. üzülüyorum bak ağlıcam ama ühü ühü ühü....(
direkt ve dolaysız konuşmasıdır. inandıklarını yekten söylemesidir. katılırsın katılmazsın o ayrı. mantık çerçevesinde söylemediği çok fazlaca şey de vardır bu bağlamda. sinsi değildir en azından. bazı şerefsizlerin yazdığı gibi satın alsaydı kaleci, oyuncu ya da takım şimdi zaten bunları konuşmuyordu millet. bir de bir yıl içinde tüm branşlarda galatasaray camiasına 18 mağlubiyet tattırmasıdır aslolan ve nefret edilmesine sebep.
itirazı olan var mı? varsa buz vericem!
(#8106755)
aynayı kendine döndürmemesidir.
(bkz: büyük insan aziz yıldırım)
(bkz: tesadüftüv)
(bkz: ben onun babasınıda sevmezdim)
türk futbolunu çirkinleştirmek için elinden gelen herşeyi yaptığı için.