bugün

fenerbahçe ile aziz yıldırım'ı bir tutan, aziz yıldırım ne yapsa "eyvallah" diyen taraftara müstehak bir sonuçtur. fenerbahçe taraftarı şike davasının başından beri takımı ile kişileri ayırmalı ve "varsa hataları çeksinler cezasını" demeliydi. ancak ne oldu? kurnaz aziz yıldırım camiayı arkasına almak için fenerbahçe'yi ele geçirecekler safsatasıyla kendi=fenerbahçe yaparak destek topladı. sırf kendini kurtarmak için, "aziz yıldırım şike yaptıysa fenerbahçe içindir. o nedenle fenerbahçe'de yapmıştır" diyerek takımını da kendisini de bataklığa sürüklemektedir. son olarak "ya beni aklayın ya da havuzdan çekiliriz" tehdidi ise bu tavrının sosu oldu.
uyanın fenerbahçeliler, yok nato, yok bilmemne derken adam kendiyle birlikte takımınızı da batırıyor. haberiniz olsun.
doğru bir önermedir. yönetim , taraftarı kullanarak kendini aklama yolunu denemiştir ve başarılı olunca üstüne gitmiştir. fenerbahçe taraftarının yaptığı desteği kutlamak gerekli. evet takımlarının arkasında dimdik durdular. yönetim ise bunu kullandı. gaza getirici açıklamalarla taraftarı türkiye'nin kalanına karşı cephe almaya zorladılar. polisle çatıştılar resmen ötesi yokki. fenerbahçe taraftarının takımına olan sevgisini kullanıp kendi ayıplarını örtmeye çalıştılar. bazıları inandı yönetime ne derlerse o dedi , kimisi ise bizimle oynuyorlar deyip tepkisini koydu. öyle bir sonuç çıktı ki ortaya aziz yıldırım 6 yıl şike cezası aldıp tahliye oldu , herkes aziz yıldırım'ı ceza almadan çıkmış gibi karşıladı. onansın ya da onanmasın ceza sonuçta bu adam mahkemeden ceza aldı .neden ? fenerbahçe başkanı olarak bazı maçların sonucuna doğrudan ya da dolaylı şekilde etki ettiği için. aziz yıldırım'ın fenerbahçe'yi nerelerden bu seviyeye getirdiğini hepimiz biliyoruz. ama bu aldığı cezayı değiştirmez. ama bu bitmiş bir zatın son çırpınışları , fenerbahçe'nin efsane başkanı artık fenerbahçe tarihinin şikeci başkanı olarak anılıyor. hem de mahkeme onaylı.
son bir koz olarak havuzdan çekilme tehdidi noktasındadır. niyeti ise belli; yargıtay kararını etkilemek... artık ümidi kalmamış insan herşeyi yapar. umarım fenerliler bu duruma uyanır diyeceğim ama maalesef fena halde uyuşturulmuş gözüküyorlar.
fenerbahçe bir sandal, aziz yıldırım kaptan, sandaldaki yolcular taraftar. sandalı çalkalayan dalgalar kamu vicdanı, içine çekip batıracak olan hortum uefa ya batacaksın yada çıkacaksın...
herkese renkli günler
işi gücü bırakıp Fenerbahçelileri uyarmaya öykünmüş basiretsiz galatasaraylıların sahte yüzlerini yansıtan başlık.

Tamam batacak biziz de daha şimdiden size niye bu kadar batıyor anlamış değiliz.
futbolu uzun zamandan beri takip ediyorum ve bazı insanlar var ki gerçekten maydonoz beyinli oluyor. öyle ki beyinleri çürümüş bir portakalın içerisinde dolanan kurtçuklardan, lağımda dolaşam farelerden, bataklığı işgal etmiş sineklerden oluşuyor bu insanımsıların kafasındaki beyinimsi varlık.

ulan gerizekalı. aziz yıldırım ceza alırsa fenerbahçe almayacak mı? kişiler kurumlar ayrılmalı sözüne en çok aziz yıldırım karşı çıkıyor.çünkü biliyor kendisi ceza aldığı halde takımının üzerinde asla temizlenemeyecek bir leke kalacak. adam sonuna kadar direniyor. ulan aptalakoşnafakoş sen hiç yargıtay tarafından iptal edilen yerel mahkeme kararı duymadın mı? veyahut aihm tarafından iptal edilen kararlar? adam haksız olsa isterse peşinde 1 milyar insan olsun adalet karşısında bir önemi var mı?

aziz yıldırımı destekleyen fenerbahçe camiası, bu lekenin fenerbahçe üzerinden çıkarılmasını istediği için destekliyor. onu bu kadar önemli yapan o fenerbahçe başkanlık koltuğu. gitsin siyasete bakayım aldığı desteğin yarısını alabiliyor mu?
olmaz ama fenerbahçe havuzdan çıkarsa şuan borç batağında kıt kanaat ayakta duran bir çok anadolu kulübü iflası verir.

digiturk kalan sağlar bizimdir diyerek aynı şartlarda sözleşmeyi sürdüremez.

iflası verecek kulüpler içinde de bi büyük olarak mutlaka beşiktaş da olur.

haa gel gelelim fb nin batması olayına.

aziz yıldırım bu akşam bırakıyorum desin yarın sabah sadettin saranı tv kameraları önünde görürsünüz.

hadi diyelim baya da kötü durumda bıraktı kulübü.

en basit kürdanına kadar fenerium dan alis veris yapmayan adam değil.
(#16354277)