bugün

15 yaşındaki çocukları düşünerek mastürbasyon yapan insanımsı. 15 yaşında çocuk ohhhşşş....
sonra ahlaktan bahseder hiç de utanmaz. 15 yaşında çocuğa evlilik adı altında tecavüz ederken zevkten dört köşe kıvranır yatakta. annemi çok özlüyorum, insanları çok seviyorum ühüühü diye duygu sömürüsü yapar bir de. iyi insan ya. 15 yaşında çocukla yatağa girmek mi? o ahlaktan. büyük çocuk sevgisinden.

edit: şunu ekleyeyim de; (bkz: #10251473) nasıl bir tipten bahsediyoruz, fikriniz olsun.
(#12627211) nolu entrysinde beşiktaşlı kişilere yavşak demiş olan yazardır. biz ona yavşak deseydik 15 gün çaylak olurduk çünkü moonlight sonata abileri onları fenerbahçeli kanatları altına alır korur.

(bkz: sözlüğün düştüğü içler acısı hal)
okuyunca sözlüğe giriş sınavla olmalı diye düşündürten yazar, manevi değerleri tavan(!) yapmış ama işe izmir'i kattığı için kınadığım yazar. (bkz: liseli detected)
sözlük yazar standartlarının baya üstünde yazılar yazan , bilgiye sahip olan değerli yazar.
(#11306373) delikanlı yazardır vesselam.
(bkz: abaza) *
(#12465109) ya ne olacağıdı?
zamanında ingiliz mandasını kabul eden insanların soyundan geldiğini düşündüğüm şahıs.
vatanını seven herkezi kemalist zanneden yamalı beyin.
milliyetçi "şekli" yapmaya çalışan , kürtçü islamcılardan biri daha.
(#8143654)

(#11050927)

(#11065311)

(#10127011)

(#7712127)

büyük olasılıkla aynı şakirdin kullandığı fake hesaplardan biri ... ama bu adam ülkücü falan değil.
15 yaşındaki veletlerin parklarda, bahçelerde birbirleriyle yiyişip masumiyetlerini kaybetmelerine 'ay şunlara bak, ne tatlı... liseli aşıklar işte ehehe' diyenlerin, 13 yaşında bekaretini kaybeden insanların çoğunlukta olduğu ülkelerin medeniyetine hayranlık duyanların; 15 yaşındaki kızla helalim olarak evlenmek istiyorum dediği için sübyancılıkla suçladıkları yazar. 15 yaş cinselliğin kavranması için yeterli bir yaştır ve dinen de hiçbir mahsuru yoktur. o 15 yaşındaki kız, kocasını istiyorsa onla evlenen adam 60 yaşında da olsa bunda bir gariplik yoktur. eğer kız istemeyerek evlendirilmişse kendi de eşi de 25 yaşında olsa yine evlilik adı altında bir tecavüzden bahsedilebilir. yani burda kavram saptırması yapmaya gerek yok. mesele evlenilen kızın yaşı değil, rızasıdır.
not: sen de sübyancısın diyecek adamlara belirteyim. 23 yaşımda iken 24 yaşında bir kızla evlendim. 22 yaşın altı kadın olsun, erkek olsun herkesin evlenmesine karşıyım. çünkü evliliği evcilikten ayıracak olgunluğa anca o yaşta geliniyor. velakin birisi çıkıp da 15 yaşındaki bir kızla evlenirse de her ne kadar karşı olsam da onun görüşüdür der, saygı duyar geçerim. sizin gibi iki yüzlüce adamı sübyancılıkla, tecavüzcülükle suçlamam.
bin parçaya ayırarak öldürmekten mutluluk duyacağım şey.
yaşanan zor ve duygu yüklü günlerin üstesinden geleceğine inandığım, sözlükte adam gibi adam varmış dedirten yazar.
(bkz: #10251473)

vay vay açık açık söylüyor bir de. emniyet takip etmeli buraları.
(#10207257) bana, yakalandıktan sonra, çırpınırken yanlışlıkla hamsilerin kasasına atlayan sazanları hatırlattı. yazarmış bir de, yazsın bakalım.