bugün

evet arkadaşlar bildiğiniz üzere biz bekaret takıntılı bir toplumuz. karım bakire olsun da isterse götüne vidanjör girmiş olsun hiç sorun değil diyenler hiç de az değil. amma velakin hepimiz insanız ve evleneceğimiz insanlar da tıpkı bizim gibi, bizden önce aşık olup birileriyle öpüşecek yalaşacak, seks yapmasa bile eşığine kadar gelecektir. türbanlı da olsa türbansız da olsa...her ne olursa kim olursa olsum durum bu...yani evleneceğiniz kadın için en iyi ihtimal az ellenmiş, az mıncırılmış,az yalanmış ve az sürttürülmüş olmasıdır. sakınılan göte sik batar sakın unutmayın.
(bkz: Bayandan temiz)
ben kıza kız demem, kız analdan vurdurmayınca diyen insan görmüştüm, tercih meselesi, saygı duyulası lakin yalandıysa en az dil darbesinin olması lazım bunu ölçen bir sistem bulunduğunda, elbet düşünülebilir.
bence bakire olmasa bile yalan söylememesi gerekiyor. Sizden önce yaptığı bir şey için suçlayamazsınız. Toplum olarak tabularımızdan kurtulmamız lazım.
(bkz: Sahibinden az kullanılmış)
(bkz: Jezebeth)
sadece eline alıp biraz oynamışsa sıfır kilometre say, al götür. 50 değişik kucaktan geçmişinden yeğdir yinede.
Turk erkeginin olsada alsak dedigi bi ic çekiş sonunda ruyadan uyandigi durumlardan biridir.
ister az yalanmış olsun ister çok ikisi de aynı kapıya çıkar, hiç yalanmamış bakire kız bulmak gerekir.
evlenilse de evlenilmese de bir şey farketmeyecek olan bakire kızdır.
şu "mıncırılmış" lafının dayanılmaz şekerliği... öyle şeker görünüyoki, mıncırılasım geldi o derece.
Hala bulunabilen kızdır ama bilinçaltımıza öyle bir işlemiş ki kesin yalandır diye paranoya yapıyoruz artık.
Hiç muncurulmamşı mevcut. Yaqhışıklı çocuqlar msj atsın.
şu anki türk kızı profilidir. e malum arz talep dengesi.

şunu da anlamıyorum; erkekler karıların tepesinden inmiyor 17-30 yaş arasında. en azından ön sevişmedir saksodur falan idare ediyorlar. ama hepimiz bakire kız istiyoruz. iyi de siktiklerimiz ne olacak? bu kadar kız sikiliyorsa nasıl herkes bakire bulsun deyil mi qamqiler?
ideal kızdır. buldun mu kaçırma sakın.
Biz mıncıklayıp yaladık hepsini. Buralarda bulamazsın onlardan.