bugün

ikilese de ense traşını görsek. üç boyutlu bir uzayda, üç boyutlu bir ayın, her yöne dönen dünyanın etrafında dönerken ve hareket ederken, allah'ın bir hikmeti olarak hep aynı yüzünü bize dönmesidir.

eğer ateistsen ve buna inanıyorsan, şimdi imana gelmen lazım. yok bu işte bit yeniği vardır diyorsan, o bit yeniği ayın küre şeklinde olmayışı, daire şeklinde 2 boyutlu oluşudur.
Ayın iki yüzlü olmadığına delalettir. Takılmayınız efendim oyna devam.
bazı geri zekalılar mantık yürütmüş. muhatap bile almaya değmez üç kuruşluk ibneler, gelip sataşmaya yer arıyorlar. belli ki nasa bunları iyi destekliyor, arkalarından.
Bilimsel gerçeklere inanmayan bir gerizekalıyla neyi tartışabilirsin ki dedirten durumdur.

Bunun mantıkla bir alakası yok bilimsel gerçek.

Sen bu zamana kadar ayın öylece durduğunu sanıyorsan sana kolay gelsin

Ha evrim hakkındaki zevzekliklerini de çok merak ediyorum bi ara onları da yaz merak ettim bakalım ne hikayeler uyduracaksın
diğer tarafı da öndeki tarafına benzediği için sana aynı gelmiştir. bunlar olağan şeyler tabi.
Başka bir beyinsiz daha ayın neden aynı tarafını görüyoruz diye sormaması adına önce videoyu izlerse dangalaklıklarını buraya karalamak zorunda kalmazlar

http://www.youtube.com/watch?v=WTowA5h7n5s

Yüksek çözünürlüklüdür. Kör olma ihtimalinize karşı
o kadar yüksek çözünürlüklü ki göremedik. vay beyinsiz vay, hala nasa'ya inanıyor.