bugün

bir siyaset adamının başına gelebilecek en kötü dramdır.

aytaç durağı sevdigimden dolayı söylemiyorum bunu , durum gerçektende böyle oldugu için söylüyorum.

bir belediye başkanı düşünün ki 6 dönem başkanlık yapsın ardından partisinin aday kadrosuna alınmasın, üstüne misilleme yaparcasına seçimi kazansın.
tüm bunlar yetmiyirmuş gibi birde 30 yıllık arkadaşı tarafından istenmeyen adam olsun üstüne yetmiyormuş belediye başkanlıgı için aday olsun partinin genel başkanı istifa etmesini istesin, insanın aklı hayali almıyor böyle bir şeyi.

önce erdogan vurdu tekmeyi , sonra 30 yıllık arkadaşı şimdi de belkide türkiyenin siyasi tarihine geçecek bir şekilde degiştirdigi partinin genel başkanı vurdu tekmeyi . bir siyasi için bunun kadar acı bir olay yoktur herhalde.

sevdigimden degil haline acıdıgım için söylüyorum bütün bunları.

edit: lan ebesini tiktilerim ne eksiliyorsunuz aytaç durak namuslu bir insan mı dedik.
aytaç durak için bir dram var. fakat millet için onun bu dramı faydalı olur. adana'da çocukları sünnet ettirip , şike ile başa geçen bi' adamın gerçek renginin belli olması ne kadar güzel...
vay yavrum vay. drama gel. bilmem kaç milyon dolar çalıntı servet ile kapı kapı gezip masumu oyna. taksimde sallandıracaksın bunlardan bir kaç tane bak bir daha yapıyorlar mı?