bugün

korkaktır. başka bir açıklaması yoktur. sahip olduğu şeyi kaybetmekten korkandır, bencildir, her zaman ona ait olsun isteyendir. Tamam belki herkes özünde bencildir sevdiğinin sevgisi üzerinde mülkiyet hakkı olduğunu zanneden ama üstü kirlenmesin diye su birikintilerinin kenarından geçemeyip bir adım dahi ilerleyemeyen insan dürtüsür bu bildiğin. ahmaklıktır vesselam ...
ve ayrılacağımız kesin, neden böyle bir şeye başlayalım ki? dedi, öleceğini bildiği halde yaşamaya devam ettiğini unuttuğu bir anda.

Sanatta ve hayatta bana göre önemli olan süreçtir, varılacak nokta değil.
sevginin ve aşkın kalmadığı ilişkilerde kendini avutmak, yaptığına bir kılıf uydurmak isteyenlerin vereceği en kıvrak ama en salakça cevap.
nasıl olsa ölecem diye kendini öldürmekle eşdeğerdir.mantıklı düşünmekte fayda vardır.
S.cacam diye yemek yememek.
Psikolojik Tedavi şart.
mantıklı olandır.
güzel bir ingiliz atasözüyle son nokta koyulabilecek olgudur.
--spoiler--
it's better to have love and lost than never have loved at all
--spoiler-- * *
ölücem zaten boşuna yaşamaya gerek yok diyen insanın akrabasıdır.
ne de olsa ölecez, hiç yaşamayalım madem gibi bişeydir. anlamsız bir korku. *
bile bile ladese râzı/gönüllü olmaktır.
Saçmadır.
saçma bir düşüncedir. Evlenince boşanılmayacak diye blr şey mi var sanki? her şeyi sonuna kadar yaşamak gerek, her insan farklı şeyler katar hayatına.
anlamsız bir düşüncedir.

insanlar doğuyor, büyüyor, yaşlanıyor ve ölüyor. bu sürecin farkına belirli bir yaşa geldiğinde varsa da hayır, ben yaşamak istiyorum ölmek istemiyorum gibi bir düşünce mümkün değildir. bazı şeyler sizin istemenizle olmuyor. her şey olacağına varır. sen ilk adımı at gerisini mevlaya bırak.
görsel
bazen mantıklı olandır .
zaten ilişkiye başlamadan önce neler yaşanacağı az çok ön görülebilir , kişisel özellikler , uyumlu uyumsuz yönler hobiler vs. düşünülür , ilk aşama geçilemediyse ilişkiye başlamamak gayette mantıklı bir tercih olabilir.
kimine göre mantıklı kimine göre mantıksız olandır. ama bana göre her zaman mantıklı olan bir ilişkiye başlamamaktır. gerek yok ki sevgili olmaya...
kendini tanıyan, yürütemeyeceğini bilen ve bu yüzden karşı tarafın da zarar görmesini istemeyen insan eylemidir.
ölücez diye yaşamamak gibi bir şeydir.
yanlıştır. yaşanan her ilişki deneyimdir ve güzeldir. ayrıca başlamazsan nerden bileceksin neler olduğunu? sonunda olağan şeyler bunlar.
flört dönemini seviyordur belki de. o ilk günlerin heycanı kaybolmasın istiyordur, bu yüzden çekinir hep, aradaki muhabbeti bi türlü ileri seviyeye çıkartamaz.
yapılacak en saçma davranıştır kesinlikle . hem seviyorsun hemde ayrılırız diyorsun eğer sen sevginden korkuyorsan o zaman hiç sevme .
bekarlara kolay görünen bir hatun boşama şeklidir.

eğer ilişkinin içinden bakarsanız oldukça mantıklı gelir.
Bazen hic baslamamasi bir gun bitmesinden iyidir.
ölürüz diye yaşamamaktır bence.
nasıl olsa ölcez nie yaşıyoruz o zaman ile aynı çerçevededir.
güncel Önemli Başlıklar