bugün

Uyutmaz . Evet uyutmaz ben bunu bilirim .
en kritik gecedir.
ilik gibi kızlara selam çakılan gecedir.
Parti versen yeridir.
imkan varsa Koyna iki tane alınmalıdır.
1-2 saat uyunmayan düşünülen sonra normal hayata dönülen reset-format gecesidir.
Aglamaktan içiniz çıkar. Elde telefon beklersiniz ki arasın. Ama nah arar. Aramaz tabi haklı. Önce ona söversiniz sonra kendinize.
Gerçek anlamda sevilmemişse vurur kafayı yatar kurtuldum gibisinden. Lakin sevmişsen işin zor gecelerden nefret edersin.
zaman geçsin diye uyumak isteyip de uyunamayan gecedir. yalnızdır. soguktur. eksiktir. bir zaman sonra aglaya aglaya sızmak mümkündür.
bundan sonraki uykusuz gecelerin ilkidir.bir türlü aklınızdan çıkmaz ta ki uykusuzluktan iyice kendinizi bitirdiğiniz manik döneme girene kadar.bir kaç gün unutur gibi olursunuz hatta atlattığınızı düşünürsünüz ancak 1-2 gün sonra silbaştan başa dönersiniz.bu kısır döngü bir süre devam eder .acı yerini boşluğa bırakana kadar.
Için içini yediği gecedir.
tam olarak oradan bildiriyorum. iç organlarınızın birbirine büyük bir uranyum asetat patlaması yaşamasıyla ağzınızdan burnunuzdan derin acılar çıkıyor. zor yahu zor.
Sıgaranın birini söndürüp diğerini yaktığın gecedir.
Terkedilmeyi kabullenememekten sinirli, üzgün, bitkin hayattan usanmış bir ruh haliyle tavana bakılan gecedir.
ilk gece çok zor olur sonra alışırsın yokluğuna. insan nelere alışmıyor ki.