bugün

kısıtlı barınma, konaklama olanakları yüzünden çift kişilik bir yatağı bir ya da birkaç geceliğine paylaşmak zorunda kalan iki (erkek) arkadaşın kaç yıldır tanışıyor olurlarsa olsunlar, daha önce böyle bir imtihandan geçmedikleri için birbirlerinden çekinmesi, tedirginlik duyması, sürpriz bir cinsel yönelimle karşılaşır mıyım acaba korkusu, bu endişe yüzünden uykuya dalmakta güçlük çekmeleri, rezillik, hoşnutsuzluk.
erkekler bile birbirinden çekiniyorlarsa kadınların çekinmesi çok doğal, çıkarımını yaptıran psikoloji.*
(bkz: sikmese bari)
- lan skicem senin 3-5 nöbetin yokmuydu.
- 50 kere söyledim lan şu çoraplarını ranzanın başına asma diye.

aynı yatak, aynı ranza felan.
kaşık pozisyonu gibidir, huzurlu ve içten.
yorganın büyük çoğunluğunu kaptırmamaktan başka bir psikolojisi yoktur.
götü düşünmekten uyku tutmaz. şahsen benim tutmaz aga.. babana bile güvenmeyecen bu devirde.
zaten yerde yatmayı seven bir insan olarak karşılaşmıyacağımı düşündüğüm durumdur. ancak mecbur kalırsam yatarım yani sorun olmaz. gerçi beni yataktan tekmeliye tekmeliye dışarı atar o herif, ben kendi şansımı biliyom hacı!
erkek ise sorun olmaz. erkek adam arkadaşını sikmez ruhunda ibnelik var ise erkek adam zaten ibne ile arkadaşlık etmez, nereden bakarsan bak sorun yaratmayacak durum.