bugün

türk evladı canından can giderek askeriyeye giriyor başarı sağlıyor, ondan sonra askerden kaçmış arap evlatları sırf dinnine uygun hareket etmedi diye baskı yapıp bu türk evlatlarını askerden atılmasını sağlıyor. işte bu yüzden destekliyorum lgbt'yi var mı!

https://www.aa.com.tr/tr/...erle-ilgili-karar/1068557
askeriye'de cinsel eylemlerde bulunması değil bizahiti cinsel yönelimi. çünkü bu askerlerin özel yaşamları da araştırılmış. sadece aa'dan link attım. başka kaynaklardan daha ayrıntılı da yazıyor.
Zaten askerler gizli yaşıyor bu ilişkileri.
Yine gizli yaşayacakları için bir problem olmaz herhalde.
sıkıntı orada. gizli yaşayanları tespit edip ordudan atıyorlar.
(bkz: traveler of secret moments)

şuan askerde görevini yapıyor ve kendisi bir eşcinsel inanın ki eşcinsel bireyler şu homofobiklerden dincilerden daha delikanlı daha cesaretli.
o zaman kadınları da alsınlar askere. eşcinseller askerlikten muaf olmalıdır. evet.
zaten kadınların da askere alınması taraftarıyım. cinsiyeti, cinsel yönelimi ne olursa olsun her türk asker doğar. bunu arap, rum olan anlayamaz.
kadınlar askere alınabilir ama alınsa da koğuşları ayrı olur.
ya eşcinseller hangi koğuş?
erkekler koğuşu mu?
kadınlar koğuşu mu?
aynen ayrı koğuş olabilir. zaten osmanlı'da civelek diye ayrı taburları vardı. pembe teskere alanın kendi ayıbıdır diğerlerini bağlamaz. ayrıca orası peygamber ocağı değil türk ocağıdır.
eşcinseller ile uğrasmayı bırakın ulan gece gece sinir oldum. . .