bugün

bu sezon olmasa bile seneye muhakkak gerçekleşmesini beklediğim hadisedir..alex'in twitter açıklamalarından bu gerçeği görebiliyoruz..hiç bu kadar hayalkırıklığı ile dolu açıklamalar görmemiştim ben şimdiye dek..

efendim aykut efendi bir ''idman performans sistemi'' kurmuş..buna göre takımı oluşturacakmış..emre belözoğlu da idman karnesi düşük olduğu için gönderilmiş..muhtemelen seneye alex de bu yüzden gönderilecek ve sözleşmesi uzatılmayacak..

demekki aykut'a göre ''özel yetenekli oyuncular'' yok hükmünde..varsa yoksa beygir gibi koşmak var..

aykut unutuyor galiba alex'in bu sene ve geçen seneki başarıda olan olağanüstü katkısını..

iki sezondur fenerbahçe alex sayesinde başarılı oluyor..aykut sayesinde değil..

benim iki iddiam var:

1-) doğru kullanıldığı zaman alex'i 40 yaşına kadar oynatırsınız..çünkü koşarak değil beyni ile oynayan özel bir futbolcu..

2-) gün gelecek yıldırım demirören'in akıbetine uğrayacak aykut kocaman ve mevcut fenerbahçe yönetimi..bakın göreceksiniz..not edin bunu biryere..
tam tersi muhtemeldir. hatta bir örneği de barcelona da olmuştur. etoo frank reyjkard ı göndertti. messi de guardiola. guardiolayı nasıl gönderdi diyorsunuz hala. lan messi bir penaltı kaçırdı takım ş. liginden elendi. bu da guardiolayı istifaya zorladı.
g.tüne tekmeyi vurmasıdır. evet