bugün

chp ajansı bu sefer dersine iyi çalışamamış. aykut erdoğdunun karısının 50 kişi ile yatması olayını örtmek için akpartiden vekil değil vekil adayı değil vekil aday adayı olmuş birisinin olayını akpartiye yıkmaya çalışmaları tam bir basiretsizliktir. siz istediğiniz kadar gündemi değiştirmeye çalışsanızda chp nin içindeki pedofili gavatlık ibnelik tecavüz olayları bitmiyecek malesef.
hakkaten yaa. aykut erdoğdu deniz baykal, muharrem ince ve chp teşkilatlarında yaşanan tecavüz vakaları dururken kalkmışlar akp miletvekili aday adayı üzerinden genelleme yapıyorlar. ulan onur yürüyüşlerini alkışlayanlar biz miyiz?
ha ben her zaman söyledim yine söylüyorum, eşcinselliğe karşı değilim. eşcinselliğin teşvikine ve yüceltilmesine karşıyım. onur yürüyüşü ne amk. ibneler onurlu da biz mi onursuzuz.
kimleeer kimlerle beraber.
ikisi için de yapılan suçtur.
Aytoğu’nun ve erdoğdu’nun ailesi mağdurdur.

Aytoğu’nun oğlu yada kızı olduğunuzu hayal edin bi,
Aytoğu ve erdoğdunun yerinde olmayı hayal bile edemiyorum.
şimdi bu ak troll şerefsizler olayı chp de şöyle böyleye yıkıyorlar yahu siyasal islamcılar otel odalarında birbirinin ağzına veriyor ve siyasal islamcıların kaçıncı vukuatı daha da bi susun be hala ötüyorsunuz yok chp şöyle böyle diye.