bugün

kendisine ayar veren yazara içlenip, sinirlenip ayara maruz kalan entrysini silmektense, ulen adam ne güzel ayar vermiş eline sağlık, diyebilip kutlamaktır. büyük bir olgunluğu ve mizahi anlayışı gerektirir.

hiç şüphesiz ki yüzsüzlüktür, yarabbi şükür demektir diyenler de olcaktır ama maalesef bu onların komplexlerindendir, henüz büyeyememiş kafalarının ergence davranışlarındandır.

la hepimizi şu sözlük denen yalançı * alemde hatalar yapabiliyoruz, açıklar verip ayara maruz kalabiliyoruz, şükür şahsıma kominisit bir imamdam başka, adam gibi ayar verebilen olmadı bu zamana kadar, zaten gerekli tebrikleri hep kendisine iletmişimdir. hatta bi ara sözlükten gitmeyi düşünmüşdüm kendisi için kalmıştım. keza akrel pradu ve mrtnyc e yaptıkları capsler ve montelemerden dolayı teşekkürü borç bilmiş ve mizahi anlayışlarından ötürü kendilerini tebrik takdir etmişimdir.

bu mevzu önemli bir mevzu, fikir ayrılıklarımız mutlaka olacak her yerde ve her zaman olduğu gibi .

misal bir futbolcu güzel bir gol attığında kaleci de güzel bir gol yemiş olur, hatta ve hatta golün güzelliğinin şiddetine göre kalecilerin futbolcuyu kutladıkları görümüştür. kalecimiz burda oldukça iyi niyetli ve oldukça erdemli davranmıştır. dünyanın en iyi kalecilerinden biri olan rinat dasaev e marco van bastenden yediği gol sonrası van basteni kutlamıştı, aha da bu linki ve yediği gol.

https://www.youtube.com/watch?v=D0U3pT-icnk
yenilgiyi hazmetmektir.

komodin üzerine para bırakmayla bitmiyor değil mi efendim.
ayar veremeyen yazarı ezmekle sonuçlanacak eylemdir.
ayar veren yazarla dostluk köprüleri kurmayı bile sağlayabilir.

hoşgörülü olmak lazım.
ulan adam ne güzel ayar verdi, şimdi bunun için kuru bir mesaj yetmez deyip daha coşkulu bir kutlama için (bkz: ayar veren yazarı kutlama için eve çağırmak) şeklinde de vuku bulabilecek harekettir.
az önce ayar verdiğim bir sözlük tarafından yapılan nazik eylem. geçende de bana ayar veren birine tebrik mesajı yollamıştım, nezaket önemli.
kesinlikle ayar vereni kutlamak lazım doğrusu bu.
Yüce gönüllülüktür.