amuda kalkıp içince neci olur ki diye düşündürdü beni bir an.
kendini müslüman sanan gericiden daha müslümandır bu kişi.
atayiz indeyiz. yada Hande atayizi

Namusumuz sizden sorulurdu onu atlattık içtiğimiz suya da karıştınız. Koli basili gibisiniz amk. islamın hoşgörü dini olduğunu anlamayan tek müslümanın kendisi olduğunu düşünen insancıklardan daha insandırlar.

insanın ceddine laf edecek kadar da densizdirler. Espri yeteneği pi sayısı kadar çapa sahiptirler.*
normal bir şey yapıyour.
ayakta su döken laikçi başlığının teminatı.
Zemzem iciyordur ve zemzemin ayakta icildiginden haberdar laikcidir.
yetti bu laikciden sakirtten. dinimiz hosgoru dini dersiniz ama uygulamada sifir.
icen vatandasa sifa olsun.
bunu dile getirmeye ne gerek vardır dediğim dile getirilen saçmalık. elin adamı aya çıkıp mütevazılık gösteriyor bazıları da başlık sıçıp yazarım diyor.. hadi komik olsa neyse arada gülmek de lazım ama komik de değil ki (#16335889)
yok olması gereken kişi, kesinlikle.

ehüüü.. olacak şey değil yahu!! ayakta hemde!!

ya onu bırakında bu insanlar türkçe dersini nerden alıyorlar, nasıl alıyorlar ben anlamıyorum. ''laik'', ''laikçi'' ne demek, kimlere denir ayırt edemeyen insanların ahkam kestiği bir ortamda yazmakta koyuyor arkadaş bünyeme ne yalan sölim..

yani demem o ki sevgili kardeşlerim; ''laik'' kelimesi sadece devletin alabileceği bir sıfat olduğu gibi, laikçi diye herhangi bir anlam ifade etmeyen kelime de türkçemizde mevcut değildir.

saygılarımla.
cünüp gezen laikçilerden beklenmemesi gerekeni beklemek.
anüsten konuşanların yanında gayet normal davranan kişidir.