Bir slav erkeği olarak katıldığım durum.

Bamya istemiyorsanız şayet ona göre kendinize bakın. Göt olmuş semer gibi, sizi kim ne yapsın yahu.
Türk kızları kusura bakmasın; yurtdışı deneyimi yaşamış ve yıllardır turizmin içinde olan birisi olarak söylüyorum ki; çok doğrudur. Bunun sebeplerini sıralamak isterim...

1- Avrupa'lı, Amerikalı ve hatta Asyalı kızlar bizimkilere göre iletişime daha fazla açıklar. Mesela yoldan geçen bir Avrupalı kıza barzoluk olmayacak şekilde bir şey söylediğimde dönüp cevap veriyor. 5 dakika sonra bakmışsın, kız sana neden Türkiye'ye geldiğini, ülkesinde ne iş yaptığını, burada Neleri gözlemlediğini bir çırpıda anlatmış. Konuşma bitiyor, karşılıklı olarak memnun oldum diyorsun ve iki taraf da yollarına devam ediyor. Fakat Türk kızları böyle değil. Ne kadar barzo olmazsan olma, insanca bir şey söylesen dahi seni tanımadıkları için hemen 'şeftali gibün amcumu sikecüler' diye kendi kendilerine triplere giriyorlar. Bir insanla bir şey konuşmak için illa onu tanımaları gerekir, aksi taktirde onlara göre herkes yavşamaya çalışıyor (!)

2- Bir de güzellik meselesi var. Avrupa'lı sıradan bir güzel bizim buradakilerden 10 gömlek üstün, artık bunu tartışmaya gerek yok. Ama mesele tam olarak güzellikte değil. Manken gibi Avrupalılar görüyorum, esentepeli Necla gibi takılıyorlar. Yani herkesle güzel bir şekilde iletişim kuruyorlar. Malum Türk kızı ortalama bir güzelliğe sahip ise Havalarından, world star'lığından geçilmiyor. Yani sahip olduğu dış görünüşü ulaşılamaz olarak convert ediyor. Bu da itici, kezban tanımlarını ortaya çıkarıyor. Daha bugün yan tarafımızdaki halıcıda çalışan çırak yoldan geçen Avrupa'lı turiste 'çok kötü erkekler var, kimseye yüz verme seni çok üzerler ve sen bunu haketmiyorsun' diye anlamsız bir laf attı. Kız güldü geçti, yürürken de nasihatlerin için teşekkürler dedi tebessüm ederek. Şimdi bu cümleyi yoldan geçen bir Türk kızına kurduğunuzu ve kızdan alacağınız tepkiyi düşünün. işte bu yüzden Avrupa'lı erkekler Türk kızlarına bence bakmaz. He imkanım olsa ben de bakmam, gerçekten.
siz öyle sanmaya devam edin.
Turk kizlari 2-3 yabanci damat mevzusuna bakip kendilerini gaza getirseler de pek makbul olmadiklari gercek. Ha benim gordugum bazi yabanci damat olaylari da kisa yoldan vatandaslik kapma cakalligi.
musluman bir kizin, hristiyanla evlenmesi haram oldugu icin olmasin.

mesele erkeklerin biz turkleri siklememesi degil, bizim yuz vermememiz..!
Sevgili arkadaşlarım, bence ziyadesiyle yanılıyorsunuz. Bütün uğraşlarıma rağmen yok abi türk kızları çoğzel diyen tonla ecnebi tanıdım, hatta bir tanesini de evlendirdik yakın zamanda.

Bakın biraz dikkatli olmanın vakti geliyor sanırım, bu ecnebiler bi uyanırda size yemin ediyom bakın hepimiz afedersin elimizi sikeriz.

Biraz ciddiyet lütfen.
Avrupalı erkeklerin kız kardeşlerini sikmeyişi bizim Godoşlara dert olmuştur.
Komik önermedir italya neyse de fransada ingilterede güzel kız yok.
Ayrıca trolluk ile haysiyetsizlik arasında çizgiyi iyi seç ülkeni ananın ırkını karalayıp durma daha dün hiç gitmedim ama gidenlerden duydum diyen sendin.
Avrupalı erkekler sadece eykek söyleceklerim bu kadardı teşekkürler.