bugün

Ak parti seçmeninin kendine sormadığı soru.

Almanya, hollanda, isviçre gibi avrupa ulkeleri açıkça hayır ı desteklediğini deklare etti, muhtemelen diğerleri de aynı fikirdedir.

Yahu tamam da bu ulkelerin oy hakki mi var amk ? Veya bir yaptirim mi uygulayacaklar ? Hayır demelerinin manevi etkiden başka hiçbir etkisi yok.

Manevi etki de şu şekilde, bunlar hayir diyor bizim ulke insani da "gevur bizim iyiligimizi niye istesin" sanrısıyla evet diyor. yani batı senin direkt saldıracağını bildiği için piyonu yem ediyor ki senin vezirini götürebilsin. sen de atliyorsun sazan gibi.

yahu pkk terör örgütü ve batı bu ulkede kac bin kisiyi etkiler ? Ben soyleyeyim maksimum 300.000 kişi. Ama bunlarin hayır diyor olmasi kac kisiye evet verdirir ? En az 3 milyon kişi.

Yani mantikli bakinca bati ve pkk aslinda evet istiyor ama su anda evet demeleri faydadan çok zarar sağlayacağı için hayır diyorlar.

bunu anladiysaniz bu adamlar niye evet istiyor ona geçelim.

sebep cok basit, recep tayyip erdogan önderliğinde yaptigimiz kalkinma hareketinin önünü kesmek istiyorlar. bu yeni sistem sayın Erdoğan'a gereksiz düzeyde angarya yük yükleyip Erdoğan'ı mevcut sorunlardan uzak tutmak için tezgahlanmis. Erdoğan'ı meclisin de yapabileceği sıradan işlerle oyalayacaklar diğer taraftan asıl işler sekteye ugrayacak ve bizim 2023 planlari ertelenecek.

Peki bunun ne sonuclari olacak ;

1-)Recep Tayyip Erdoğan sağlık sorunlariyla ugrasacak, bu kadar yuk kendisine fazla gelecek

2-)halk nezdinde Erdoğan başarısız ilan edilecek, sistematik karalama kampanyalari duzenlenecek ve halkin Erdoğan sevdasi kırılacak.

Ozetle bu yeni sistem sayin cumhurbaskanimiza kaybettirir, daha önce yaverinin fetocu cikmasindan dolayi ben etrafindaki kimselere guvenmiyorum maalesef, onlar da bu kirli kumpasin icindeler galiba.

Velhasil batının neden hayır dediğini iyi tahlil etmek lazım dostlar, körü körüne atlamayın olaylara.

Daha fazlasi için ;

(bkz: yeni sistemin reisimize bir kumpas olduğu gerçeği)

(bkz: cumhurbaşkanı bu kadar çok işi nasıl yapacak)

erdoğan aşkına #hayır.