bugün

bir beşiktaşlı söylemidir.

bate şampiyonlar liginde gruplarda şimdiki finalist münihi yenmeyi başarmıştır.

lazio deplasmanı seyircili olsa zaten o maçta elenecekti.

benfica eşleşmesinin ilk maçını izlemedin galiba fenerbahçe senin dediğin gibi şanslı olsa maç en az 4 0 dı bence yazdıklarını yeniden düşün.

galatasaray şampiyonlar liginde son 8 fenerbahçe avrupa liginde son 4 e kalmayı başardı. tebrik edip devamının gelmesini dilemek yerine bok atmaya çalışmamak lazım.

son olarak fenerbahçeye kurada napoli tottenham ya da chelsea çıktıda fenerbahçe ben bateyi istiyorum ben plzeni istiyorum mu dedi aynı şey galatasaray içinde geçerli.
(bkz: Hıncal Uluç un SoZlukte yazdığını öğrenip şaşırmak)
8-0'ı düşününce haklıdırlar.
Ahah yavru kartal dedected.
bunları dıyende avrupada 8 tane yemiş takımın taraftarı kartal beyinli.

ulan sen hayatında manchester united,shalke,real madrid gibi avrupa devimi gördün ezik ingilterede her sene 6 7 olan liverpoldan 8 tane iyip gelip birde galatasaraya laf sokaya çalışmak tamamen eziklik.

ama ne yalan söleyim fener hakkında yazdıklarına katılmamak elde değil.

(bkz: kartal beyinli) (bkz: kuş beyinli)

(bkz: kartal beyinli vs kuş beyinli)
doğru söyleyen gs ve fb taraftarıdır.
eminim ki galatasaray'a son 16'da tottenham, arsenal, chelsea, m. city, psg gelseydi yine aynısını söyleyecektiniz. psg formsuzdu, arsenal çoluk çocuk, tottenham'da lennon yoktu falan filan gibi bahaneleri duyar gibiyim.
ama galatasaray koskoca bir alman takımını yenmiştir. alman lan alman. adam olun. elimizi öpün ibneler. üstelik draxler gibi belki de 2 sene sonra real'de, cityde, psg'de görebileceğimiz bir oyuncu vardı o takımda. tek sakatları da huntelaar'dı. o da bu sezon formsuzdu zaten.
Real madrid'e de gelirsek 2. maçta sneijder boş kaleye kaçırmasaydı. eminim 5'i de atacaktık madrid'e. götünden soludu lan madrid. bir de bırakalım hevesini alsın çocuklar demişler. *

fener de iyi bir savunmayla belli bir yere kadar geldi. haklarını teslim etmek lazım. sezarın hakkı sezara.