dün akşam haberlerde denk gelinen karardır. avrupa birliğinin 10-15 üyesi ülkelerine bir şekilde girmiş veya açık denizlerden girmeye çalışırken yakalanan mültecilerin "avrupa birliği üyesi olmayan bir ülkeye" gönderilmesi için imza toplamışlar. demişler ki böyle kekler var dünyada biz bir miktar para verelim bunlara bunlar alsınlar mültecileri ülkelerine zaten daha öncede 3-5 milyar euro verip itelemiştik kerizlere gene yaparız biz bunu.

haberi izlerken beyin fırtınası yaşadım acaba o "bir ülke" hangisi olacak diye. şöyle bir dünya haritasını gözümde canlandırdım acaba lübnan mı olacak ? yoksa mısıra mı iteleyecekler. rusyada avrupa birliğinde değil ama onları sksen almazlar. hindistan mı ? yok artık.. bu kadar "keriz" gibi gördükleri ülke hangisi allahım düşünmekten kafam acıdı artık..

hee bu arada resmi gazetede yayınlandı diyorlar filistinlilerin ehliyetleri ülkemizde geçerli sayılacakmış. bununda nedenini anlayamadım ama neyse konu çok dağılmasın. bu daha önceden birkaç milyar euro verip 15 milyon mülteci iteledikleri ülke hangisi ? fikri olan varsa yazsın benim aklıma gelmiyor bir türlü.
ahan da zengin olduk !..
Avrupanın mülteciler eliyle dejenere edilip çökertilmesi bir siyonist projesidir.
Lgbt, ırklar arası evlilik gibi diğer aparatlar bu ana fikri destekler.
Fakat o mültecilerin koyu yahudi karşıtı çıkıp batıda lobi yapmaya başlamaları siyonistlerin fikrini degiştirmeye baslamış olabilir.
Önümüzdeki yıllarda avrupada üst üste aşırı sağ hükümetler kurulacaktır.
Aslında islam + aşırı sağ ittifakı dünyayı siyonistlerden ve onun pisliklerinden kurtarır.
Artık gerçekten sıkmaya başlamıştır.
Daha geçen gün yolda yürüyorum. Üç tane neydü belirsiz sakallı adam önüme çıktı. Tek tek ellerini uzattılar, mecburen tokalaştık.
Hiç anlamadığım bir dilde birşeyler sormaya başladılar.
Speak English or Turkish... Dedim bu sefer daha sinirli konuşmaya başladılar.
Ulan bizi nasıl anlamazsın? Diye benim mahallemde bana posta koyuyorlar.
Sonra bir tanesi bus bus bus sentır dedi.
Anladım ki bu hırbolar otobüs durağını arıyor. Elimle işaret ederek gösterdim. Sonra bana sarıldılar.
Tabi bu esnada telefon ve cüzdana dikkat ettim.
https://www.uludagsozluk.com/e/46999305/

söylenecek çok şey var da...